KARTAL EVDEN EVE EŞYA TAŞIMA

Kartal Evden Eve Eşya Taşıma

Kartal evden eve eşya taşıma firmamız uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren ve müşterilerinin memnuniyetini düşünen bir firmadır. Eşya taşıma işlemi insanların uğraşmak istemedikleri korkulu rüyalarıdır. Profesyonel firmalardan hizmet aldığınız sürece taşınma korkulu rüyanız olmaktan çıkar. Uzman kadromuz ve nakliye araçlarımız ile her zaman hizmetinize hazırız.
Firmamız eşya paketleme, asansörlü taşıma, eşyaların araca yüklenmesi ve yeni adrese yerleştirme gibi hizmetler sunar. Eşyaların kırılmasını ve zarar görmesini engellemek için mutlaka doğru paketleme işlemi yapılmalıdır. Çalışanlarımız hangi ürünün hangi ambalaj ile paketleneceğini bildikleri için güvenli paketleme yaparlar. Ayrıca taşıma işleminin en zor ve zaman alan aşaması paketlemedir. Asansörlü Nakliyat Hizmeti Kartal parça eşya taşıma firmamız güvenli nakliyat işlemini yerine getirebilmek için son teknoloji ürünü olan asansörlü nakliyat hizmeti veriyoruz. Beyaz eşya ve mobilya gibi yükte ağır ve hacim olarak geniş olan ürünler taşınması çok zordur.

Dar merdiven araları ve dar asansörler ile taşınması imkânsızdır. Ayrıca ağır eşyaların taşınması insan gücü ile imkânsız olabilir.

Kartal nakliye

Bu ürünler taşınırken kırılma ve çarpma gibi sorunlar yaşanır. Evden eve nakliyat işlemi taşınacak evin oda sayısına göre uzun sürebilir. Taşıma işleminin kısa sürede tamamlanmasını da sağlar.
Asansörlü nakliyat işlemi müşterilerimize de avantaj sağlar. Taşıma işlemi için gereken personel sayısını azaltır ve işlem maliyeti azalır. Ev ve iş yerinizin taşınmasında güvenilir ve kaliteli hizmet için mutlaka asansörlü taşımacılık sistemini tercih edin.
Sigortalı Eşya Taşımacılığı
Sigortalı eşya taşımacılığı hizmetimiz ile müşterilerimizin maddi ve manevi kayıp yaşamasını engelliyoruz. Taşıdığımız tüm eşyaları tek tek sigortalıyoruz. Eşyaların maddi değerini önemsemeden hepsi sigortalı şekilde taşınır.
Kartal evden eve eşya taşıma firması olarak nakliye sözleşmesi imzalıyoruz. Sözleşme iki nüsha halinde hazırlanır. Sözleşme içeriğinde taşınacak açık adresler, iki adres arası mesafe, taşıma için kullanılan aracın plakası, nakliye ücreti ve ücretin ödeme şekli yer alır. Sözleşme sayesinde firmalar hizmet verdikten sonra müşterilerinden ek ücret talep edemezler. Ayrıcalıklı ve güvenilir hizmet almak için firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir