KADIKÖY EV OFİS TAŞIMA FİRMALARI

Kadıköy Ev Ofis Taşıma Firmaları

Kadıköy ev ofis taşıma firmaları olarak tüm eşya gruplarınıza size özel çözümler üreterek, en uygun fiyat politikası ile taşıma hizmeti veriyoruz. Sunduğu kaliteli hizmet anlayışı ile sektörde önde gelen firmamız kurumsal yapıya sahiptir. Güven ve kalitenin önemli olduğu nakliye sektörü, eşyalarınızın güven içinde zarar görmeden taşınması anlamında büyük önem taşır. Sizin için değerli olan eşyalarınız firmamız içinde büyük önem taşır. Firmamız ücretsiz ekspertiz hizmeti sunarak tüm eşya gruplarınıza en uygun fiyat teklifini verir. Onayınız halinde en kısa sürede taşıma işleminiz başlatılır. Güler yüzlü ve işinde uzman personel yapısına sahip olan firmamız Türkiye’nin her noktasına taşıma hizmeti veriyor.
Paketleme Aşaması
İşinde uzman kadromuz eşya gruplarınıza göre taşıma planı oluşturur. Bu planın ilk aşaması paketleme aşamasıdır. Eşya gruplarınızın zarar görmemesi açısından paketleme aşaması büyük önem taşır. Tüm eşya gruplarınız hassasiyet derecesine göre ayrılır ve cinsine göre özel darbe emici ambalaj malzemeleri ile paketlenmesi sağlanır. Mobilya grubunuz, mobilya ustalarımız aracılığı ile demonte hale getirilir ve bu şekilde taşınması sağlanır.

Kadıköy ucuz fiyatlarla ofis taşıma

Paketlenmesi yapılan eşyalarınız işinde tecrübe sahibi elemanlarımız aracılığı ile araca yüklenir. Yine aynı hassasiyet ile yeni ikamet adresinize sevki sağlanır. Firmamızın sunduğu asansörlü taşımacılık hizmeti sayesinde tüm eşyalarınız yüksek katlara bile güven içinde hızlı bir şekilde taşınır. Yüksek katlı ve dar merdivenli binalarda kullanılan bu sistem oldukça pratik ve kullanışlıdır. Kadıköy ev ofis taşıma firmaları olarak tüm bu ayrıcalıklı hizmetleri en uygun fiyata siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Sizde firmamız ile iletişime geçerek tüm eşya gruplarınıza en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.
Sigortalı Taşımacılık Hizmeti
Firmamızın müşterilerine ücretsiz sunduğu sigortalı taşımacılık hizmeti ile tüm eşya gruplarınız taşıma süreci boyunca güvence altına alınır. Tüm eşya gruplarınızı kapsayan sigorta hizmeti sözleşme ile imza altına alınır. Böylelikle içiniz rahat bir şekilde yeni adresinizin keyfini çıkartırsınız. Kadıköy ev ofis taşıma firması olarak tüm eşya gruplarınıza size özel çözümler sunarak, kaliteli hizmeti uygun fiyata sizlerle buluşturuyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir