KADIKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Firmaları

Ev ve iş yerlerinin taşınması çok karmaşık ve zor işlemlerdir. Nakliyat hizmetini kendi başınıza yapmanız hem zamandan hem de maddiyattan kayıplar yaşamanıza neden olur. Profesyonel taşıma hizmetimiz sayesinde kısa sürede avantajlı bir şekilde evden eve eşya taşıyabilirsiniz. Kadıköy evden eve nakliyat firmaları olarak uzun yıllar sektör içerisinde yer alıyoruz ve müşterilerimize ayrıcalıklı hizmetler sunuyoruz.
Evden Eve Nakliyat Firmalarının Verdiği Hizmetler
Kadıköy evden eve nakliyat firması olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetler;
• Sigortalı ve asansörlü eşya taşımacılığı
• Eşya özelliklerine uygun eşya paketleme
• Eşya taşımacılığına özel olarak tasarlanmış nakliye araçları ile taşıma hizmeti
• Yeni adresin hazır olmaması durumunda eşya depolama hizmeti
• Yeni adrese eşyaların yerleştirilmesi
Hizmetlerini profesyonel olarak sunuyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı ziyaret edebilir ya da iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Eşya Paketlenmesi
Kadıköy evden eve nakliyat firması eşya paketleme sistemlerine sahiptir. Tecrübeli ekibimiz her türlü eşyanın doğru ambalaj kullanılarak doğru bir şekilde paketlenmesini sağlar.

Kadıköy evden eve nakliye

Taşıma sırasında eşyaların çizilmesi, kırılması ve kaybolmasını engellemek için önemlidir. Ayrıca eşya paketleme uzun zaman alan bir işlemdir. Zamandan tasarruf sağlamak için bu hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.
Evden Eve Nakliyat Hizmeti Fiyatları
Kadıköy evden eve nakliyat firmaları hizmet fiyatları değişiklik gösterir. Taşınacak olan binanın yüksekliği, dairenin bulunduğu kat sayısı, taşınacak olan oda sayısı, taşıma işlemi için gerekli olan aracın özellikleri, personel sayısı, iki adres arasındaki mesafe ve piyasa maliyetleri göz önünde bulundurulur. Firmamız hizmet vermeden önce detaylı analiz yapar ve nakliye işlemi için belirlenen tutarı sizlere bildirir. Müşterilerimiz ile nakliye sözleşmesi imzaladığımız için hizmet aldıktan sonra herhangi bir ek ücret ile karşılaşmanız söz konusu olmaz.
Evden eve nakliyat işlemleriniz için firmamız ile görüşmeden karar vermemelisiniz. Müşteri memnuniyeti prensibi ile hizmet verdiğimiz için sonucundan memnun kalacağınız bir hizmet alabilirsiniz. Kendimize olan güvenimiz müşterilerimizin referanslarından geliyor. Donanımlı araçlarımız ve tecrübeli personelimiz ile günün her saatinde hizmet vermek için bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir