KADIKÖY EVDEN EVE NAKLİYECİLER

Kadıköy Evden Eve Nakliyeciler

Kadıköy evden eve nakliyeciler Evden eve nakliye hizmeti; evde bulunan koltuk, kanepe, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi tüm ev eşyalarının bir evden alınarak başka bir eve taşınması işlemleridir. Kişiler; tayin, eğitim, iş değişikliği, başka bir şehre taşınma gibi nedenlerden dolayı gibi taşınmak durumunda kalabilmektedir.
Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte evlerde, çok fazla eşya ve teknolojik alet bulunur. Bu eşyaların herhangi bir hasar görmeden taşınması için profesyonel ve uzman kişilerden yardım alınması gerekir. Kadıköy evden eve nakliyeciler olarak evden eve nakliye işlemlerini, uzman ve profesyonel elemanlarımız ve son teknolojik ekipmanlarımız ile kısa süre içerisinde sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Firmamız, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak sertifikalı ve garantili hizmet sunan bir firmadır.

Asansörlü Taşıma Desteği
Günümüzde evlerin çok yüksek katlarda olması, merdiven boşluklarının dar olması, asansörlü taşıma hizmetini zorunlu hale getirmiştir. Firmamız evden eve nakliyat hizmetlerinde, eşyaların herhangi bir zarar görmemesi için son teknolojik asansörlü taşıma hizmeti ile eşyaları taşır. Asansörlü taşıma hizmeti, eşyaların taşınma esnasında çarpma, düşme gibi risklerini ortadan kaldırır.
Ayrıca asansörlü taşıma hizmeti, eşyaların daha kısa süre içerisinde araca yerleştirilmesini ve tekrar araçtan nakliye hizmeti gerçekleştirilecek eve taşınmasını sağlar. Kadıköy evden eve nakliyecileri olarak evin yüksekliğine, bulunduğu bölgeye uygun şekilde asansörlü taşıma hizmeti sunmaktadır.

Kadıköy ev ofis taşıma şirketi

Evden Eve Nakliyat Kaç Saat Sürer?
Firmamız, evden eve nakliyat hizmetinde gerekli görüşmeler yapıldıktan sonra eşyaların bulunduğu eve giderek ekspertiz işlemini gerçekleştirir. Eşyaların miktarına ve türüne uygun şekilde gerekli personel ve araç belirlenir. Nakliye hizmetinde, 1 gün önce veya aynı gün evdeki eşyaların demonte ve paketleme işlemi gerçekleştirilir. Tüm eşyalar, uygun paketleme malzemeleri kullanılarak özenli bir şekilde paketlenir.
Taşıma gününde belirlenen saatte, eşyaların bulunduğu eve firma elemanlarımızı yönlendirerek eşyaların herhangi bir zarar görmeden kısa süre içerisinde araca yerleştirilmesi sağlanır. Eşyaları nakliye süresi; evin konumu, eşyaların kapasitesi, yol mesafesine göre değişiklik gösterir. Eşyaların paketlenmesi ve araca yerleştirilmesi yaklaşık 4-5 saat kadar sürer. Kadıköy evden eve nakliyeciler olarak eşyaların belirlenen saatte ve tarihte istenilen adrese teslim edilmesi sağlanır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir