GÜNGÖREN EVDEN EVE EŞYA TAŞIMA FİRMASI

Güngören Evden Eve Eşya Taşıma Firması

Güngören evden eve eşya taşıma firması ile profesyonel bir taşımacılık hizmeti almak ister misiniz? Firmamız alanında uzman kadrosu ile yıllardır edinmiş olduğu tecrübelerini sizlere sunuyor. Hizmetlerimiz, nakliyat alanlarında ki tüm hizmetleri kapsadığı gibi personellerimiz, sizlerin eşyalarında kurulum gerektiren eşyalar var ise kurulumlarını gerçekleştiriyor. Sizlere, nakliyat alanında sunmuş olduğumuz hizmetler şu şekildedir;
Parça Eşya Taşıma Hizmetleri
Güngören evden eve eşya taşıma  son dönemlerde en çok kullanılan taşımacılık hizmetlerinden bir tanesi olan parça eşya taşıma hizmetlerini sizlere sunuyor.

Parça eşya taşımacılık işlemleri, fiyat bakımından herkesin bütçesine uyumlu olan bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Parça eşya taşıma işlemleri, aynı araç içerisinde farklı lokasyonlara ait eşyaların bulunmasıdır. Gidilecek olan güzergâhlara göre planlama yapılarak araç içi dizayn edilir. İlk önce teslim edilecek olan eşya ön taraflara, en son teslim edilecek olan eşyalar ise aracın en son noktasına yerleştirilir ve teslimatı yapılır.
Evden Eve Taşımacılık
Güngören evden eve eşya taşıma firması olarak, evden eve taşımacılıkta istenilen hizmetleri sizlere veriyoruz.

Güngören villa taşıma

Eşyalarınız için taşınma tarihinizden birkaç gün önce personellerimiz tarafından kontrol edilir. Bu kontörlün amacı ise, taşınma esnasında eşyalarınızda meydana gelebilecek kırılma, çizilme ve aşınma gibi durumların önlenebilmesi için ambalaj malzemesi ile tek tek sarılır. Eşyalarınız için en kadar ambalaj malzemesi gidecek ise tespiti yapılır ve taşınma gününde getirilir. Kurulum gerektiren eşyalarınız firma çalışanlarımız tarafından monte edilir.

Sigortalı Taşımacılık
Sigortalı taşımacılık hizmetleri meydana gelebilecek problemlere karşı siz değerli müşterilerimizi koruyan bir hizmettir. Eşyalarınızda, taşınma esnasında oluşan hasar ve kırılmalardan doğan sorumluluk tamamen tarafımıza ait olup, zararınız da sigorta tarafından karşılanır.

Eşya Taşımacılık Hizmetlerinde Bir Numarayız
Güngören eşya taşıma firması olarak eşya taşımacılık hizmetlerinde profesyonellik hizmetleri göz önüne alıyor ve tüm işlemlerimizi bu profesyonellik kapsamında yürütüyoruz. Sizlerde, eşya taşımacılık işlemleri ile ilgili hizmet almak istiyorsanız firmamıza telefon numaralarımız ve web sitemiz üzerinden ulaşarak bu hizmetlerimizden yararlanabilir ve hayal etmiş olduğunuz noktalara dilediğiniz zaman taşınabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir