ESENYURT EVDEN EVE EŞYA TAŞIMA FİRMASI

ESENYURT EVDEN EVE EŞYA TAŞIMA FİRMASI

Esenyurt evden eve eşya taşıma firması Günümüzde emek verip o kadar borca girip aldığımız eşyalar çok önemli ve kıymetlidir bu nedenle biz de Esenyurt evden eve eşya taşıma firması olarak size gerekeni yapıyoruz. . Başına herhangi bir şey gelmesin diye çok dikkatli ve temkinli oluruz. Aynı şeyi taşınırken de nakliyat firması ekibinden bekleriz. O yüzden de iyi ve güvenli bir firma ile anlaşmak gerekir. Bunun içinde Esenyurt evden eve eşya taşıma firması olarak müşterilerin yüzünü kara çıkarmamaya özen gösterip işimizi en iyi şekilde yapmaya gayret ediyoruz.

Öncelikli olarak nakliyesi olacak eşyaların tespiti yapılır ve ona göre bir eksper sayesinde eşyalara sigorta uygulanır. Bu işlem halledildikten sonra de montesi olacak eşyalar halledilir. Kolilere konacak eşyalar koyulur ve battaniye gibi örtülere sarılacak eşyalar ayarlanıp bir yandan araç içerisine taşınır. Araç içerisine de eşyalar güzel bir şekilde istiflenmelidir. Genelde alt tarafa ağır ve büyük eşyalar yerleştirilirken üst tarafa da kırılacak ve hafif eşyalar yerleştirilir. Bu gibi durumlarda çok dikkatli oluyoruz.

Esenyurt uygun nakliyat firmaları

Ev Taşıma Konusunda Firmanın Önemi
Evinizi veya ofisinizi taşımak için kararlıysanız, bunun için bir kaç hafta öncesinden iyi bir nakliye firması arayışına girmeniz çok iyi olur. Çünkü onca eşyanın güvenli bir şekilde yeni taşınacak olan yere taşınması için iyi bir firma ile anlaşmanız oldukça önemli bir durumdur. Bunun içinde Esenyurt evden eve eşya taşıma firması sayesinde iyi bir hizmet sunuyoruz. Eşyaların güvenli ve dikkatli bir şekilde taşınması için çalışan personel ekibine nakliyat hizmeti ile ilgili eğitim sunuyoruz.

Bu durumda içiniz rahat bir şekilde eşyalarınızı firmamıza emanet edebilirsiniz. Müşterilerin taşınma hizmetinden memnun kalması en önemli detaydır. O nedenle bütün her şeyi en ince detayına kadar inceleyip çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Öncelikli olarak kırılabilecek eşyalar ve mobilyalar çizilmesin diye sarıp sarmalama işlemini uyguluyoruz. Beyaz eşya ürünlerini de köpükle kaplıyoruz, ki bu sayede daha güvenli olur. Bu işlemler sonrasında eşyaları istenilen adrese taşıyoruz.

Büyük Eşyaların Taşınmaya Hazırlanması
Genellikle taşınacak olan büyük eşyalar vitrin, konsol, çocuk odası, yatak odası ve yemek odası gibi ürünlerdir. Genelde bu tarz büyük eşyaların sökülüp ambalajlanması gerekir. Bu sayede eşyalar kırılma ve çizilme gibi zararlara karşı korunur. Büyük eşyaların evden eve eşya taşıma firması tarafından en uygun yöntemler ile hallediyoruz. Mobilya gibi eşyalardan çıkan vidaların kaybolmaması önemlidir. Yeni evde lazım olacağı için güzel bir yerde saklanması gerektiği için iyi bir yerde muhafaza ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir