Zeytinburnu Uygun Fiyata Ev Nakliyatı

Zeytinburnu uygun fiyata ev nakliyatı firması;

İstanbul da köklü ve ünlü bir nakliyat firmasıdır. Yaklaşık 30 yıldır nakliyat sektöründe yaptığı bireysel ve kurumsal çalışmalara imza atmış büyük bir firmadır. Firmamız Istanbul’da ve Zeytinburnu’nda %100 müşteri memnuniyeti ile bilinen bir firmadır. Bizler öncelikle müşteri memnuniyetini düşünüyoruz ve sonra çalışıyoruz.

Zeytinburnu uygun fiyata ev nakliyatı – dürüst nakliye ; evinizi yatak odasından tutun banyonuza kadar tüm eşyalarınızı yurtdışından ithal ettiğimiz ambalaj malzemeleriyle sarıp paketliyoruz. Bütün paketleme bittikten sonra taşıma işlemine başlıyoruz. Çöp kovanız bile sargısız ve ambalajsız taşınmaz. Gözünüz gibi baktığınız eşyalarınıza gözümüz gibi bakıyoruz. Eşyalarınızı taşıyıp hasarsız bir şekilde yeni evinize getirdiğimizde evinizin içini istediğiniz gibi dizip yerleştiriyoruz. Sizde DÜRÜST NAKLİYE ile taşınmanın ayrıcalıklarını yaşıyın.

Evden eve taşımacılık;

eşyayı topla, arabaya yükle, götür bırak değildir.. Evden eve nakliyat zor ve meşaketli bir meslektir. Nakliyat; Sabır, tecrübe ve doğru ekipman gerektiren bir iştir. Eşya sevkine başlandığı zaman paldır küldür eşya toplanıp taşınmaz. Ilk olarak eve ve evdeki eşya durumuna bakılır ve bir taşıma planı oluşturularak ise başlanır. Profesyonel ekip arkadaşlarımız bir kaç gruba ayrılarak işe başlarlar. Bir grup ekip arkadaşımız salona gider. Bir diğer grup ekip arkadaşımız da mutfağa gider. Bir diğer gurup ekip arkadaşımız da yatak odasına gider ve ise başlarlar. Ilk olarak toplama işlemine başlarlar.

Salon; Salondaki ekip arkadaşlarımız öncelikle kırılacak eşyaları ve süs esyalari toplamaya baslarlar. Kırılacak eşyaları havalı patlatma tek tek sarıp ambalajlama işlemi yapıyoruz. Havalı patpat kullanımı sayesin de eşyalar sert darbelere karşı korunaklı olur. Salondaki mobilyala, koltuk takımı ,tv ve tv ünitesini aynı şekil havalı patpatla sarıyoruz. Televizyonlar için mevcut olan özel ahşap kasaları kullanıyoruz. Bu eşyalara ek olarak da 2-3 kat streç film ile kaplıyoruz . Solondaki avizelerinizi de avizelere ozel hazırlanmış ambalaj malzemesiyle sarıp ,özel kolilere yerleştiriyoruz. Kolilerimizi son derece kaliteli koliler olmakla beraber sert darbelere karşı dayanıklıdır. Perde ve halılarınızı toplayıp büyük bir titizlikle sarıp, koliliyoruz. Degerli taplo ve çerçevelerinizi özel havalı patpatlarla sarıp, özel yapım ahşap kasalara koyuyoruz. Hiç bir eşyanıza bir çizik dahi gelmesine asla ve asla izin vermiyoruz. Çok dikkatli çalışıyoruz.

Mutfak; Mutfak toparlanması çok zordur. Çünkü mutfakta kırılacak eşya oldukça fazladır. Eşyalarınız zarar görmesin kırılmasın, çizimlesin diye büyük bir hassasiyetle mutfağı topluyoruz. Mutfak toplama işleminde de kullandığımız malzemeler de 1 numara kaliteli malzemelerdir. Tabak , bardak ,tencere gibi mutfak eşyalarınızı graft kağıtlarla sarıp özel kolilerimize koyuyoruz. Beyaz eşya ve küçük ev aletleriniz için tesisatçı ekip arkadaşımız ile elektronik eşyalarınızı demonte ediyoruz. Elektronik eşyalarınızın demontesı bittikten sonra havalı patpatla iki kat sarıp , üzerini ekstradan streç film ile 4 5 kat kapılıyoruz. Bu sayede mutfak eşyalarınız da sarıp, paketlenip, kolilendikten sonra mutfak toparlama işi de biter.

Yatak odası; yatak odasın da eşyalarınız için özel portatif dolaplarimiz mevcutdur. Elbiselerinizin ütüsü bile bozulmadan yeni evinize götürüp, dolabınıza yerleştiriyoruz. Marangozumuz tarafından bütün mobilyalarınızı tek tek söküp 2 3 kat havalı patpatla sarıyoruz. Havalı patpatla sardığımız mobilyalarınızın üzerine 5 6 kat stres film de sarıyoruz ki mobilyalarınız kırılıp çizimlesin diye. Yatağınızı özel yatak kılıfına koyuyoruz ki yatağınız kitlenip lekelenmemesi için. Bu işlemler bittikten onra yatak odası ambalajlama işlemini de bitiriyoruz.

Eviniz de misafir odası, çocuk odası, banyonuzu ve başka eşyalarınız da varsa aynı şekilde sarıp, paketleyip taşıyoruz. Evinizdeki bütün eşyaların ambalajlama işlemi bittikten sonra ekip arkadaşlarımız 2 gruba ayrılırlar. Bir grup evde bir diğer grupta eşyalarınıza uygun aracımıza olur. Aracin içindeki ekip arkadaşlarımız , eşyaların istiflenmesi için aracın içinde bulunurlar.

Evdeki ekip arkadaşlarım da eşyaların taşınma işlemini yaparlar. Ekip arkadaşlarımız eşyaların durumuna göre taşıma işlemi yapar. Hafif eşyalar için iki kişi birden taşıma işlemi yapar. Ağır eşyalar için 4 5 kişi tanışma işlemi yaparlar . Eşyalarınız aracın içinde çok iyi bir şekilde istiflenir. İstifleme çalışması çok iyi yapılmalı ki araç hareket halindeyken sarsılma durumun da eşyalarınız etkilenmesin diye. Eşyalarınız özenli bir şekilde araca taşındıktan sonra araç yeni adresinize doğru harekete geçer. Yeni evinize geldiğimiz zaman eşyalarınızı özenli bir şekil de taşıdıysak yeni evinize de o şekilde taşıyoruz. Siz nasıl isterseniz evinizi o şekil de dizayn ediyoruz. Evinizi çok konforlu bir sekilde taşıdığımız için sanki hiç taşınmamışsınız gibi hissedeceksiniz. Sizde gelin evinizi bize taşıtın,DÜRÜST NAKLİYENİN farkını görün. Zeytinburnu uygun fiyata ev nakliyatı.

Zeytinburnu Ucuz Fiyata Nakliyat Firması

Zeytinburnu uygun fiyata ev nakliyatı olarak geçmişten günümüze şehir içi ve şehirler arası taşımacılık sektöründe birinci sınıf hizmet vermekteyiz. Gayemiz müşterilerimizi memnun etmektir. Şirketimiz kurulduğu günden beri profesyonel ekip arkadaşlarımız ile Zeytinburnu’nda ucuz fiyata kaliteli taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeyle evinizi ve iş yerinizi taşıyoruz. Sizde taşınacaksanız hiç düşünmeden bizi tercih edebilirsiniz. Evden eve nakliyat, şehir içi ve şehirler arası nakliyat, parça eşya taşıma, asansörlü taşımacılık hizmetlerimiz mevcuttur. Zeytinburnu uygun fiyata ev nakliyatı.

Zeytinburnu Parça eşya taşıma; parça eşyanızı taşıtacaksanız doğru adres Zeytinburnu ucuz fiyata nakliyat firmasıdır. Parça eşyalarınızı firmamız sayesinde, uygun fiyatla birlikte pratik bir şekilde taşıtabilirsiniz. Parça eşya taşıma denilince akla her türlü kullanılmış veya kullanılmamış eşya geliyor. Parça eşyanızı yeni almış olabilirsiniz. Yada parca eşyanızı ofisinizden evinize veya evinizden ofisinize taşıyabilirsiniz. Tablo , resim, piyano , çelik para kasası, bir kaç koli eşya ve başka ağır eşya vs. olabilir. Mesela buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mobilya takımı ve koltuk takımı gibi parça eşyaları taşıtmak isteyebilirsiniz. Yada evinizdeki fazla eşyaları ,eşya depolarına koymak isteyebilirsiniz. Bu durumlarda DÜRÜST NAKLİYE arayabilirsiniz.

Peki bunların ( Parça eşyaların ) taşınması kolaymı ? Doğru taşıma firmasını bulamazsanız hiçte kolay değil. Bu konu da en doğru firma biziz. Bötün parça eşyalarınız tek tek en ince ayrıntısına kadar sarılıp paketlenir. Hasarsız, çiziksiz taşınır ve kurulumu yapılır. DÜRÜST NAKLİYE firması uygun fiyatları ile siz müşterilerin bütçesini düşünerek parça eşya nakliyatını güvenli bir şekilde yapmaktadır. Parça eşyalarınız için donanımlı araçlarımız sayesin de parça eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınmakta. Parça eşyanız varsa , taşıtmak isterseniz aşağıdaki arama butonuna basın.

Zeytinburnu uygun fiyata ev nakliyatı. Asansörlü taşımacılık ; yıllardır faaliyete girmiş olan dışardan kurmalı eşya taşıma asansörü nakliyat işlerin de çok kullanılmaktadır. Bağzı durumlar da nakliyat işini çok kolaylastırmasıyla beraber vazgeçilmez bir taşımacılık aracı olmustur. Peki dışardan kurmalı asansör nereler de kullanılır ? Dar merdivenlibinalarda, alçak girişlerde, yüksek katlı binalarda ve bina asansörünün kullanılmasına izin verilmediği zamanlarda ve bağzı ağır eşyaların taşınmasında kullanılır. Bazen aracın tam yanaşamadığı binalarda da dışardan kurmalı asansör kullanılır. Dışardan kurmalı asansör kullanımı esnasın da fiyat şu şekil de hesaplanır. Asansörün kullanıldığı süre hesaplanarak size fiyat sunulur.

Zeytinburnu Eşya Depolama ; eşya depoları kullanmadığınız fazla ev eşyası, ofis eşyası, işyerinizdeki eşyalarınızı. Ve tayin gibi durumlarda yada çeşitli sebeplerden dolayı eşyalarınızı depolara koymak isteyebilirsiniz. Eşyalarınızı güvenilir ellere teslim etmek isterseniz biz 7/24 hizmetinizdeyiz. Depolarımız 7/24 güvenlik kameraları ve güvenlik elemanlarıyla korunmaktadır. Belirli aralıklarla böcek ve haşereler için ilaçlama yapılmaktadır. Depolarımızda kesinlikle nem, rütubet, haşere, böcek yoktur. Son derece hijyeniktir depolarımız. Eşyalarınız depomuzun içinde özel raflara dizilir. Istediğiniz zaman gelip alabilirsiniz. Sizde içiniz rahat eşyalarınızı bize teslim edebilirsiniz. Güvenilir nakliyat firması DÜRÜST NAKLİYE ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Zeytinburnu Çelik para kasası taşımacılığı; çelik para kasası taşımacılığı çok zor bir iştir. Ama doğru ekiple taşındığında da çokta kolay bir iş olduğunu göreceksiniz. Taşıma doğru ekiple yapılmazsa ne olur ? Taşıma esnasında duvarlar , parkeler , kapılar çizilir ve kırılır. Kasanız mahfolur. En kötüsü de kendilerine ve çevrelerindekilere zarar verirler. Fakat doğru ekip ile taşındığ zaman sorun ve sıkıntı yaşanmaz. Hiç bir yere zarar verilmez. İşinde uzman ekibimiz, çelik para kazanızı isediğiniz yerden bir başka yere taşıma halatları ve kızak kullanılarak dört dörtlük taşıyabilir. Çelik para kasası taşıması yaparken çok dikkatli çalıyoruz.. Siz nereye isterseniz kasanızı oraya taşıyoruz. Çelik para kasanızı taşıyacak olursanız bizi arayın gelip çelik para kasanızın nakliyatını gerçekleştirelim. Zeytinburnu uygun fiyata ev nakliyatı.

Zeytinburnu Evden eve nakliyat fiyatları hakkında bilgi vermemiz için Evin oda sayısı, eleman sayısı. Eşyaların alınacağı katlar ,eşya miktarı, eşyayı taşıyacak araç hacmi ve kullanılacak ambalaj malzemeleri hesaplanır. Ve bunlara göre size fiyat bilgisi sunulur. Fiyatlarımız gayet uygundur.

Maddi manevi değeri olan bütün eşyalarınızı sigortalı bir şekilde taşıyan firmamıza emanet edebilirsiniz. Bizimle evinizin nakliyesini yaptırırsanız sizde fark edersiniz ki bizim firmamızın farkını. Ne kadar temiz ve düzenli çalıştığımızı. Evden eve nakliyat firmamızın ayrıcalıklarından yararlanmak isterseniz bizi internetten ya da , telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir