Üsküdar Güvenilir Taşımacılık

Üsküdar güvenilir taşımacılık İstanbul‘da taşımacılık sektörün de yaklaşık olarak 30 yıldan beri hizmet veren nakliye şirketimiz. DÜRÜST NAKLİYE olarak size kusursuz hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Yılların bize verdiği tecrübe ve deneyim ile elimizden gelen her şeyin fazlasını yapmaya çalışıyoruz.En iyi evden eve nakliyat firması olmak için, kaliteli elemanlara, hijyenik ve korunaklı ambalajlama malzemelerine sahip olmak gerekir. Ki sizlere kusursuz bir taşımacılık hizmeti sunabilmek için.

Biz bu işe başlarken , taşıma sektöründe eksik konuları inceleyerek başladık . İnsanların istediği sorunsuz ve hijyenik taşımayı size sunabilmek için taşıma sektörüne giriş yaptık. Firmamız dandik ambalaj ürünlerini kullanmaz .
Hijyen ve sorunsuz taşıma genel prensibimizdirÜsküdar güvenilir taşımacılık

İstanbul’un en fazla tercih edilen nakliye firmaları arasın da olduğumuz için kendimizle gurur duyuyoruz. İstanbul’un ÜSKÜDAR ilçesinde de bir çok çalışmaya imza attığımız doğrudurÜSKÜDAR TAŞIMACILIK olarak ,Özellikle müşteri memnuniyeti konusunda bir adım öndeyiz. Nakliye ve taşımacılık alanın da En büyük prensibimiz müşteri memnuniyetine dayalıdır. Değerli müşterilerimizin mutluluğu bizim de mutluğumuzdur.

Üsküdar Asansörlü Taşımacılık

Üsküdar güvenilir taşımacılık Teknolojinin ilerlemesi, modern yaşamin getirdiği standartların artması sebebiyle oluşan, yüksek apartmanlar, toplu konutlar , şirketler, hastaneler, mağazalar vs. Gibi mekanlar da olan evleriniz , isyerleriniz, fabrikalariniz gibi yerleri 0 hasar ve büyük bir hassasiyet ile taşıyoruz..

Üsküdar asansörlü taşımacılık, Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte cağımızda bir çok yenilik ortaya çıkmıştır. Bunlar dan biri ise dışardan kurmalı asansörlü nakliye hizmetidir. Onlarca müşterimizin nakliye hizmetlerinde kullandığımız taşıma aracıdır . Dışardan kurmalı taşıma asansörü yüksek apartmanlar da, asansörsüz apartmanlar da ,yönetici tarafından apartman asansörünün. Kullanılmasına izin verilmediği zamanlar da, dar girişler de kullanılan taşıma aracıdır. Asansörlü taşıma esnasında 0 hasar 0 sorun ile evinizi rahat bir sekil de taşıyoruz. Üsküdar güvenilir taşımacılık

Asansör ile ev taşımacılığı esnasında işinde uzmanlaşmış bir kaç ekip arkadaşımız ev. İçerisinde eşyaları asansörlü taşıma aracına yüklüyor ve yine aynı şekilde. Bir kac işinde uzmanlaşmış ekip rkadaşlarımız da aşağıda eşyalarınızı aracımıza yüklüyor. DÜRÜST NAKLİYE ile taşınmak çok huzurlu olacaktır. Avrupa sıtandarlarında olan araçlarımız , istanbul trafiğine ve yollara hakim olan profesyonel. Şoförlerimiz ile birlikte istanbul‘un her tarafına avrupa ve anadolu yakasında bulunan bütün semtlere nakliye hizmeti vermekteyiz.

Üsküdar güvenilir taşımacılık Şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmetinde ,sizlerin. İstediği saatte istediği zaman da uzman kadromuz ile kusursuz bir hizmet sunmaya hazırız.

DÜRÜST NAKLİYE

Üsküdar güvenilir taşımacılıDÜRÜST NAKLİYE olarak Nakliye ve taşımacılık işlerin de verdiğimiz hizmetleri şöyle sıralayabiliriz.Dürüst nakliye,
ev , işyeri , dükkan gibi taşıma işlerinizde size yurt dışından ithal korunaklı ve hijyenik ambalajlama malzemeleriyle hizmet sunar.

Tüm mobilya ve beyaz eşyalarınız iğneden ipliğe hijyenik şekilde korunaklı ve hijyenik ambalajlama malzemeleri ve teknikleriyle korunaklı bir şekilde sarılır. Eşyalarınız taşınırken hem temiz hemde hasarsız taşınması sağlanır.

Üsküdar güvenilir taşımacılık Uzman ekipler tarafından tüm beyaz eşya ve mobilyalarınız demonte edilir. Demontesi tamamlanan eşyalarınız özel , kaliteli ambalajlarla sarılır.
Hiç bir şart altında eşyanızın bir tanesi bile sarılmadan araca konulmaz.
uzman personellerimiz eşyalarınızı aracımıza büyük bir özenle ve dikkatle taşır. Personellerimiz araca eşyalarınızı istifledikten sonra aracımız yeni mekanınıza doğru harekete geçer.
Yeni mekanınızda tüm beyaz eşya ve mobilyalarınızın montesi ve dizaynı ekibimiz tarafından hızlı ve düzgün bir şekilde yapılır.

Üsküdar güvenilir taşımacılık EV taşımakta, taşıtmak ta hem siz müşteriler için hem de biz nakliyeciler için oldukça meşakatli bir istir. Siz müşterilerimiz için aylardır veya yıllardır yaşadığınız evden başka bir eve yada başka bir şehire gitmek oldukça zordur. ” ” Esyalarima taşıma esnasin da zarar gelir mi ? ” korkusu veya evinizin nakliyesini yapacak firmanın nasıl çalışacağı hakkında birsürü endişenizin olması çok dürüst.DÜRÜST NAKLİYE ile evinizi tasitirken anlayacaksiniz ki , ev taşımanın ne kadar huzurlu olduğunu. Biz nakliyeciler için de şu yönden zordur nakliye işi yapmak, müşterilerimizi

Memnun edebilirmiyiz, taşıyacağımız ev eşyalarını hasarsız bir şekilde taşıyacak miyiz. Endişesi olduğu için nakliyecilik de oldukça zor bir meslektir.Yılların bize verdiği tecrübeden dolayı çok şükür ki şimdiye kadar çalıştığımız. İşlerde müşteri memnuniyetine de kazandık, taşıdığımız evleri de 0 hasar ile taşıdık. Huzurlu ,güvenilir ve hijyenik taşınmanın adresi Üsküdar güvenilir taşımacılık DÜRÜST NAKLİYE.

Üsküdar Ev Taşımacılık / DÜRÜST NAKLİYE

Üsküdar ev taşımacılık / dürüst nakliye , Şehir içi ve sehir dışı ev taşımalarınız da tüm eşyalarınız buyuk bir hassasiyette taşınır. Mesafeye bakılmaz taşınan her eşya en iyi şekilde sarılır ve paketlenir.
Firma olarak müşteri memnuniyetine dayalı taşıma yapıyoruz. DÜRÜST NAKLİYE olarak Size hayal ettiğiniz evden eve nakliyat hizmetini sunarak müşteri ağımızı genişletiyoruz. Üsküdar güvenilir taşımacılık

Salon: Salondaki eşyalarınızın demontesi yapılır. Tv ünitesi, koltuk ,vitrinler, çerçeveler, tablolar, halı, avize, masa ve sandalyelerinizin. Demontesi yapıldıktan sonra özel ambalajlama malzemeleriyle salon eşyalarınız sarılır ve paketlenecek ürünleriniz kaliteli kolilerimize çok dikkatli bir şekilde konulur.

Mutfak eşyaları: mutfağınizdaki buzdolabı, çamaşır makinasi, bulaşık makinası ve diğer. Elektronik eşyalarınızı , uzman ekip arkadaşlarımız ile çok dikkatli bir şekilde söküp. Kaliteli ambalajlama malzemeleriyle beyaz eşyalarınızı ambalajliyoruz.

Mutfak eşyalarınızı özenli ve dikkatle topluyoruz ki eşyalarınıza küçük bir hasar ve çizik dahi gelmememesi için. Tabaklarınızı, bardaklarinizi, kasiklarınızı, tencerelerinizi ve sayamadiğimiz diğer eşyalarınızı tek tek sarıp kaliteli kolilerimize koyuyoruz. Yeni eviniz de de aynı özenle toplayıp taşıdığımız esyalarinizi yerlerine yerleşiyoruz. Üsküdar güvenilir taşımacılık

Yatak odası: Yatak odanızda bulunan eşyalarınız demonte edilir. Yataklarınız hijyenik tek kullanımlık hijyenik streç ambalajlar ile sarılır. . Yeni evinizde yatak başı ve yanları monte edilerek yatağınız yerine yerleştirilir. Boşaltılan dolaplarınız uzman marangozlar tarafında demonte edilir ve ambalajlanır. Yeni yerinde monte ve dizayn edilerek teslim edilir.

Üsküdar Sigortalı Taşımacılık

Üsküdar güvenilir taşımacılık Yıllardır sorunsuz ve kusursuz nakliye hizmeti veren firmamız, DÜRÜST NAKLİYE olarak. Halkımıza A dan Z ye bir cok konu da hizmet sunmaktan mutluluk duymaktadır. Firmamiz Genç , dinamik ,enerjik , pratik işin de uzman olmuş ekip arkadaşlarımız ile eşya güvenliğini de sunmaktadır. ÜSKÜDAR SİGORTALI TAŞIMACILIK olarak eşyalarınızın her daim güvenli ve sigortalı bir biçimde taşımasinin sözünü müşterilerimize veriyoruz. Bu kapsamda da eşya sigortalama uygulamasini her zman yerine getiriyoruz. Sigorta kapsamında olan eşyalarınız taşınma sürecin de DÜRÜST NAKLİYE firması tarafından güvenceye. Alınıyor ve bu süreçte eşyalarına gelebilecek her hangi bir hasarı karşılaşıyor.

Sigortalı taşımacılık bir çok nakliye şirketinin ve bizlerin de verdiği hizmetlerden biridir. Evinizi,iş yerinizi vs. Gibi mekânlarınızı taşıtırken eşyalarınızı sigortalıyoruz ki eşyalarınıza gelecek olası hasarlari karsilayabilmak için. Eşyalarınıza gelecebilecek maddi ve manevî hasarları şirketimiz karşılamaktadır. Üsküdar güvenilir taşımacılık

ÜSKÜDAR TAŞIMACILIK / DÜRÜST NAKLİYE olarak yukarı da saydığımız hizmetleri kusursuz olarak sunuyoruz. Uygun fiyatlı ve rahat taşımacılığın adresi burası. Evinizi ,fabrikanızı, büronuzu, iş yerinizi taşımaya karar verdiğiniz an bizi arayip randevu alabilirsiniz.D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir