SULTANBEYLİ EVDEN EVE EŞYA TAŞIMA FİRMASI

Sultanbeyli Evden Eve Eşya Taşıma Firması

Sultanbeyli evden eve eşya taşıma firması olarak firmamızda, uzman bir personel ile kaliteli çalışma sunulur. Müşterilerimizin ev adreslerinde kullanmış olduğu en kaliteli eşya modellerinin taşınmasında aktif olarak görev almaktayız. Firmamızda sunulan kaliteli evden eve nakliye işlemlerinde asansör sistemi kullanılarak taşıma modeli gerçekleştirilir.

Eşyalarınızın adresinizden alınması için daire içerisinde olan asansör sistemi kullanılır.
Ancak yüksek daire katlarının genelinde asansör sistemi olmayabilir. Bu durumda eşyalarınızın zemin alana indirilebilmesi için gerekli asansör sistemi kurulur. Ekip arkadaşlarımız, ağır eşyaları zemin alana indirirken merdivenlerde zorluk yaşayabilir. Bu konuda asansör sistemi hemen devreye girerek sistemin hızlı bir şekilde işlemesi sağlanır.
Sultanbeyli Nakliye Firmasından Kaliteli Çözümler
Sultanbeyli evden eve nakliyat firması olarak firmamızda sunulan asansör sistemi ile taşıma modeli sayesinde en yüksek apartman dairelerinden bile eşyaların indirilmesi sağlanır. Eşyaların işinde iyi çalışan kadrosu tarafından indirilmesi sağlanır, daha sonrasında depolama alanına getirilir. Bu alan içerisinde hemen hızlı bir şekilde paketleme adımlarına geçilir.

Sultanbeyli ucuz fiyatlarla eşya taşıma

Eşyalar adresten teslim alınırken alan yeterli ise burada da paketlenebilir. Ancak dar alanlarda paketleme işlemi yapılamadığı için direkt olarak depolama alanında çalışmalara devam edilir. Eşyaların düzenli ve sağlam şekilde paketlenmesi sağlanmaktadır. Kaliteli ambalaj modellerinden olan karton kutular içerisinde, mutfak eşyaların paketlenmesi sağlanır. Kırılmaması için bilgilendirici etiketler yapıştırılmaktadır. Bu sayede taşıyan personel, hassas bir eşya olduğunu bilmektedir.
Eşyaların Kurulması İşlemi
Eşyalarınızın nakliye işlemi sonrasında adresinizde kurulması gerekir. Adresinizde paketlerin yavaş bir şekilde açılması yapılır. Ardından kurulma işlemi başlatılır. Kurulumu yapılacak eşya modelleri için herhangi bir ücret alınmaz. Ancak bu işlemin daha net olması için teklif esnasında belirtmelisiniz. Eşyalarınızın kurulum işlemi bittikten sonra ekibimiz adresinizden ayrılır.

Sizde eşyalarınızın kısa sürede taşınması için Sultanbeyli evden eve eşya taşıma firması olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamızda görevli personellerimizin hepsi daha önceden bu nakliye sektöründe çalışmış bilgili kişiler olmaktadır. Kurumsal bir hizmet modeli ile sunmuş olduğumuz eşya taşımacılığı işlemlerini sürekli olarak geliştiririz. Sizde elektronik ve mobilya eşyalarınızın taşınması için talepte bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir