ŞİŞLİ EVDEN EVE NAKLİYECİLERİ

Şişli Evden Eve Nakliyecileri

İstanbul kentinin Anadolu yakasında yer alan ve modern yapısı ile dikkat çeken ilçelerinden olan Şişli evden eve nakliyecileri ile de öne çıkan ilçeleri arasındadır. Bu alanda bölgenin gereksinimlerine uygun çok üst kalitede hizmet veren firmalar vardır. İş de onlardan bir tanesi de bizim firmamızdır. Aşağıda da detayları verildiği gibi evden eve nakliyat konusunda dünya normlarında en kapsamlı hizmeti veriyoruz. Tüm beklentilere yanıt veriyoruz
Evden Eve Nakliyat Hizmet Kapsamı
Nitekim Şişli evden eve nakliyecileri içinde özel bir yere sahip olan firmamız uzun yıllardır nakliye sektöründe olan bir firmadır. Şişli ilçesinin beklentilerini de çok iyi bilerek hizmet verir. Alanında sahip olunması gereken tüm belgelere sahip olup, dünyadaki kriterlere uygun olarak çalışır. Kalitesinden ve ilkelerinden ödün vermez.
Evden eve nakliyat kapsamında hem Şişli içinde, hem de İstanbul’un diğer ilçelerine hem Anadolu, hem Avrupa yakasında hizmet verir. Ayrıca yine Anadolu’nun diğer noktalarına da hizmet veren bir nakliye firmasıyız.

Şişli ucuz ve güvenilir nakliyat

Tüm eşya taşıması yaptığımız gibi parça eşya taşımasını da alanında uzman, yıllardır bizimle çalışan mavi yakalı personellerimiz ile taşınacak eşyanın tabiatına uygun araçlar ile gerçekleştiriyoruz. Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?
Firmamız taşımacılık yapılacak olan adresinize gelerek bir fizibilite çalışması yapar. Sonrasında size hizmet kapsamı ve ödeme noktasında gerekli olan bilgileri verir. Sizinle belirlenen gün ve saatte son sistem teknoloji ile gerekli olması durumunda asansörlü olarak taşımacılık yapılır. Tüm eşyalar nakliyat hizmeti boyunca eşya sigortası ile sigortalanarak olası sorunlara karşı güvence altına alınır.
Evden Eve Nakliyat Fiyatları Hakkında
Şişli evden eve nakliyecileri içinde bizim firmamızın fiyatlarına bakıldığında ise fiyatlarımız verdiğimiz hizmet kalitesine göre son derece uygundur. Ödeme noktasında da müşterilerimize her türlü kolaylık gösterilir. Fiyatlarımızı belirleyen kriterler ise şunlardır:
• Eşyanın toplam miktarı
• Eşyanın miktarına göre kaç kişi ve kaç gün çalışılacağı
• Hangi katlar arası taşımacılık yapılacağı
• Arada yer alan mesafedir.
Müşterilerimiz elden ödeme yapabilir. Kredi kartı ile ödeme yapabilir ya da hesabımıza havale yapabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir