Şişli Evden Eve Nakliyat

 

Şişli Evden Eve Nakliyatın Güvenilir Adresi Dürüst nakliye Evden eve nakliyat bir çok vatandaşın korktuğu bir işlem.

Evden eve nakliyat bir çok vatandaşın korktuğu bir işlem. Zira güvenilir olmayan firmalarla yapılan çalışmalarda evinizi yani hayallerinizi taşırken eşyalarınız gibi hayalleriniz de kırılabilir, zarar görebilir. Bu yüzden uzman çalışan kadromuzla eviniz ve yeni hayatınız emin ellerde. Yıllardır bu sektörden geçimini sağlayan ustalarımızın yanı sıra teknolojik aletlerin hayatımıza girmesiyle işinin ehli arkadaşlarımızda çalışan kadromuzda yer almakta. Dürüst nakliye firması olarak birinci önceliğimiz müşteri memnuniyeti, bu şuurla 30 yılı aşkın İstanbul ve çeşitli illerde hizmet vermekteyiz. Yılların bize kattığı saygınlık ve tecrübe sonucunda evden eve nakliyatın en iyi firmaları arasına girdik. Bunu yaparken siz değerli müşterilerimizin sadece eşyalarını değil yeni umutlarını taşıdığımızı bilerek hareket etmemizin büyük bir etkisi olduğuna inanıyoruz.

Dürüst nakliye, taşınacak ev veya iş yerine önceden ustalarımız gelerek nasıl bir yol izleyeceklerini kararlaştırıp sizlerle paylaşıyor bu şekilde siz müşterilerimizi işlemler daha başlamadan işin içine dahil ediyor %100 memnuniyeti sağlıyoruz. Eşyalar araçlara yüklenmeden önce düzenli şekilde paketleniyor. Paketleme aşamasından biraz bahsetmek gerekirse:
Bardak, tabak, vazo ve benzeri kırılma olasılığı hat safhada olan eşyalarınızı üç katmanda koliye koyuyoruz. Birinci olarak paketleme işleminin yapışacağı kolinin içerisi kağıt tamponlarla destekleniyor.

Yolda olası bir sarsılma neticesinde sert bir yere temas etmesi bu şekilde engelleniyor. İkinci aşama bardak, tabak, vazo ve benzeri kırılabilecek eşyalarınızı duruma göre değişiklik gösteren bir paketleme işlemine alıyoruz. Havalı patpat veya kağıt tamponlar bu işlem için çoğu zaman yeterli olmakta. Eşyalarınızı da paketleme işlemi bitince yerleştirme kısmına geldik artık. Tamponlarla desteklenen kolinin içerisine koyulan her eşya (bardak, tabak ve benzeri) için bir tampon daha kullanılır bu sayede eşyaların birbirine çarpması da önlenmiş olur.

Dürüst nakliye olarak eşyalarınız araçlara konulmak için paketlendiği andan itibaren tüm eşyalarınız Dürüst nakliye firmamız tarafından sigortalanmış sayılır ve güvenlik bu şekilde erkenden sağlanmış olur. Bu sayede 30 yıldır hiç bir sorun yaşamadan yeni hayatınıza giden yolda sizlere büyük ve sağlam bir adım attırıyoruz. Evden eve taşımacılık sektöründe bir diğer sıkıntılı hususta tekstil ürünlerinin istifleme işlemidir. Zira öyle vakalarla karşılaşmanız mümkün ki ürünleriniz az yer kaplasın diye iç içe geçirilmiş aracın bir köşesine sıkıştırılmış ve daha niceleri… İşte Dürüst nakliye firmamız bu konuda da siz değerli müşterilerimizi düşünmüş ve askılı taşıma yöntemini hayata geçirmiştir.

Küçük matematik hesaplarıyla, aracın gidiş gelişini azaltarak elde edebileceği kârı bir yana atmış müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir diyerek noktayı koymuştur. Askılı sisteme dönecek olursak; tekstil ürünleriniz askılı koli dediğimiz büyük ebatlarda olan sağlam bir koli türüdür. Çok yer kapladığından bir çok firma bu sitemi kullanmaz ama bu sistem sayesinde tekstil ürünleriniz evinizde gardırobunuzda nasıl asılıyla o şekilde taşınır, tekrardan ütülemeye bile gerek kalmaz.

Şişli Evden Eve Nakliyat hizmeti. Dürüst nakliye firmamızın güvenlik ve hizmetten geri kalmadığı bir noktaya daha değinmek istiyorum. Asansörlü nakliyat dediğimiz, asansör aracılığıyla eşyalarınızı binanın dışından aşağıya indirme sistemi. Dürüst nakliye firmamız değişen ve hızla gelişen dünyanın teknolojisine adapte olmayı başarmış, yaptığı işi en üst kalite araçlarla, deneyimli çalışma ekibiyle asansörlü nakliyatta bir numara.

İstanbul Şişli’de aktif şekilde rol oynayan firmamız gün geçtikçe nakliyatın çıtasını biraz daha yukarı taşıyor. Dürüst nakliye olarak %100 güvence sağlıyor %100 müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz. Uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimizin masraflarını elimizden geldiğince en aza indirmeye çalışıyoruz. Bu sayede kazandığımız her müşteri bir diğer müşterimize referans oluyor sizlerin tavsiyeleri üzerine daha geniş çaplı hizmetler sunabiliyoruz. Dürüst nakliye temiz, titiz güvenilir ve hesaplı İstanbul’da ki en iyi nakliyat şirketi olmaktan gurur duyuyoruz. Biz müşteri değil yeni bir dost yeni bir arkadaşlık kuruyoruz. Şişli evden eve nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir