Şişli Evden Eve Nakliyat Firması

 

Şişli evden eve nakliyat firmaları arasında yer alan DÜRÜST NAKLİYE firmamız, İSTANBUL’da yıllardır bireysel ve kurumsal bir çok başarıya imza atmıştır. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için 7/24 hizmetinizdeyiz.. Dürüst nakliye firmamızı aradığınızda, müşteri hizmetlerimiz ile aklınıza takılan tüm soruları cevaplamaya hazırız. Bizimle tanışıp, evinizi DÜRÜST NAKLİYE firmamıza taşıtmak isterseniz hemen bizi arayın.

Şişli evden eve nakliyat ailesi olarak siz değerli müşterilerimize iyi , güzel ve sağlıklı bir hizmet vermek için günden güne kendini yenileyen bir nakliyat firması olarak billinmekteyiz.

Firmamiz kendi işinde uzmanlaşmış, pratikleşmiş ve oldukça tecrübeli ekibi ile sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyor.

Bizim gayemiz, hedefimiz vede amacımız müşterilerimize verdiğimiz güveni sarsmamaktır. Bize verilen işi yerine getirip karşımızdaki şahıs veya şahısları mutlu etmektir. Bundan dolayı firmamızı tercih etmeniz size çok yararlı olacaktır.

Eşya taşımacılığı ve nakliyat dikkat gerektiren hassas bir işitir. Özellikle son bir kac aydır da daha zor bir hâl almış ve daha hassas bir iş olmuştur. Dünyayı etkisi altina alan Covit-19 virüsü nedeniyle taşımacılık esnasında virüsün yayılma olasılığı daha fazla olduğundan çok dikkatli olmamız gerekiyor. Gerek sizin sağlığınız için, gerek bizim sağlığımız için tedbiri elden bırakmamak ve hijyene çok dikkat etmek lazım. Bundan dolayı yaptığımız her işte maske, tulum ve eldiven kullanımını zorunlu hale getirmiş durumdayız.

Evden eve nakliye ve diğer taşımacılık işlerinin küçük yada büyük olması bizim için fark etmeksizin herzamanki özen ve titizlikle çalışmaktayız. Taşımacılık hizmeti bizim için son derece önemlidir. Şişli evden eve nakliyat firmaları arasında yer alan firmamızın en önemli kuralı müşteri memnuniyetidir.

İlk once müşterilerimizin fikirlerini ve isteklerini dinleyip ortak bir karar ile ise başlıyoruz. Müşterilerimiz bizim için çok değerlidir. Çünkü biz müşterilerimiz sayesinde bu günlere geldik ve mesleğimizi devam ettiriyoruz.

İstanbul Şişli nakliyat ekibimiz, eşyalarınızı yeni evinize teslim etmeden önce onları güvenli bir şekilde, kaliteli malzemeler ile sarıp dikkatli bir şekilde taşırlar. Yükleme ve paketleme personellerimiz dikkatle ve özenle eşyalarınızı korumaktadırlar. Bu sayede eşyalar zarar görmeden ve sarsılmadan güvenle taşınır.

Şişli Evden Eve Nakliye

Eşyanıza herhangi bir zarar vermeden taşıma işlemi yapmak ise asıl görevimiz. Mutlaka sizin eşyanız sizin çok kıymetlidir şayet bizim içinde eşyalarınız çok değerlidir. Değerli eşyalarınızı , değerli parçalarınızı vs. malzemelerinizi sizi üzmeden taşıyabilmek için elimizden gelen gayreti göstermeye çalışıyoruz.

Düşünebiliyomusunuz gardrobunuzdaki değerli kıyafetleriniz hiç katlanmadan, kırışmadan ve yıpranmadan özel askılı dolaplarda kendi askılarından çıkarılmadan taşıyoruz. Aynı şekilde buzdolabınızdaki yiyecekler özel küçük , soğuk dolaplarda herhangi bir zarar görmeden, bozulma olmadan taşınabiliyor. Mutfağınızdaki kırılacak malzemeleri tek tek özel koruma kutuları ile bir tek kırık olmadan taşınabiliyor. Yiyecek, giyecek, kırılacak ve temizlik malzemelerinizin hiç biri aynı kolilere konulmaz. Yiyecekler küçük buz dolabına, giyecekler özel elbise dolaplarına, kırılacak malzemeler özel kutulara ve temizlik malzemeleride ayni sekilde özel kutulara konularak taşınır. Kısaca Eşyalarınız Hijyen kurallarına uygun aynı kolilere ve kutulara koyulmadan taşınabiliyor.

Evcil hayvanlarınız varsa, evcil hayvanlarınızı kendinizin taşıması daha sağlıklı ve doğru olacaktır. Fakat evcil hayvanlarınızı nakliye firmamıza taşıtma niyetindeyseniz nakliyat firmamızla evcil hayvanlarınız hakkında görüşmeniz gerekmektedir. Şişli evden eve nakliyat firmaları arasında olan en iyi nakliyat firması olduğumuzu tekrarlayarak bize güvenle eşyalarınızı taşıttırbilirsiniz.

Ekibimizle birlikte diğer eve yani eşyanızın taşınacağı yere gidilerek öncelikle evinizin içini, yerlerini ve kapıkollarını özel dezenfektanlarla silerek işe başlıyoruz. Öncelikle salon takımınızı, koltuk takımını masa varsa masanızı kuruyoruz. Daha sonra evin diğer bölümülerine geçiyoruz. Yatak odasına baza ve gardırobu kurup içine özenle giysilerinizi diziyoruz. Daha sonra beyaz eşyaları yerlerine yerleştiriyoruz. Buzdolabınız yerine kurulduktan sonra içine yiyeceklerinizi yerleştiriyoruz. Bulaşık makinesini, çamaşır makinesini ve diğer elektronik eşyalarınızıda yerlerine kuruyoruz. Mutfak dolablarınıza mutfak malzemelerinizi ve temizlik malzemelerinizi yerleştiriyoruz. Eşyalarınızı hasarsız bir şekilde evinize getirip sizin istediğiniz şekilde yerleştirdikten sonra gönül rahatlığıyla evinizden ayrılıyoruz…

Firmamız sadece İstanbul Şişli’ye değil ülkemizin her yerine nakliyat hizmeti vermektedir. Taşıma işlemi çok önemli bir husustur. Bu işi yapmak için gerekli sertifikaları almış, son model araçlarımız ve en kaliteli personel ekibimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur ve şeref duyarız. Evden eve nakliyat hizmeti için araçlarımız son model kapalı kasa olup , araçlarımızın içerisi ambalaj ve asansör ekipmanlarıyla donatılmıştır. Taşıma araçlarımız küçük kasa ve büyük kasa kamyonlar olarak hizmetinize hazırdır. Firmamız dışardan kurmalı ve Hidrolik asansörlerle de hizmetinize hazırdır.

Tabi haklı olaraktan şunu diyebilirsiniz. İstanbul Şişli evden eve nakliyat firmaları arasında neden Dürüst nakliye ?
Çünkü biz herzaman iyi olmaya çalışıyoruz. Yaptığımız her işi ileri dönük düşünerek yapıyoruz. Çünkü rakiplerimiz çok hepsinin içinden başarılı olmakta daha zor. Biz de DÜRÜST NAKLİYE olarak bunu sonuna kadar hakkıyla başarıyoruz. Yukarıda dediğim gibi hep kendini yinileyen, teklonojiyi takip eden , modern cihazlarla taşımacılık yapan birer ekibiz. Son model paketleme malzemeleriyle eşyaların kırılmadan, çizilmeden, ezilmeden iyi bir şekilde ulaşımını sağlıyoruz.

Kendimize güveniyoruz. Biz bir aileyiz hedefimiz tutunmak, tutunabilmek içinde elimizden geleni yapabilmektir. Bu yüzden firmamız geniş çaplı bir şekilde siz değerli milletimize hizmet vermek için tam kadro hazırdır. İstanbul Şişli evden eve nakliyat firmaları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir