Sarıyer Taşımacılık Dürüst Nakliyat

Sarıyer Taşımacılık;

İstanbul’ un tüm semtlerinde 7/24 hizmet vermektedir. Güler yüzlü ve deneyimli ekiplerimizle bütün eşyalarınızı taşıyoruz. Ev, ofis, işyeri, müze, fabrika, tekstil fabrikası ve çelik kasa ,piyano kısaca taşınacak bütün eşyalarınızı profesyonel ekibimizle taşıyoruz.

Sarıyer Eşya Tasımacılık;

Bizimle irtibata geçtiğinizde ilk önce ücretsiz ekspertizlerimiz gelip taşıyacağımız evinizi görüyorlar, eşyaların miktarına, binanın yüksekliğine, binanın merdivenleri dar mı , girişler alçak mı, binanın konumu nasıl , araçlar sıfır yanaşıyormu daireye, yük asansörüne ihtiyaç duyulurmu , kaç personel taşıma için gerekli , kaç metrelik araba eşyayı alır ve ne tür malzemeyle sarılıp ,ambalajlanması gerek karar verirler.

Eşyalarınız sigortalanır, taşınmanın kararlaştırıldığı gün uzman ekibimiz marangoz, elektrikçitesisatçı ve sarma paketleme yapan arkadaşlarımızla birlikte gelirler, Sökülecek eşyalarınızı sökerler. Mesela mobilya, avize ,tablolar ,tv ünitesi gibi ev esyalrinizi söküp düzgün bir biçimde paketliyorlar.

Mutfak malzemeleriniz tek tek sarılıp paketlenir paketleme bittikten sonra taşımaya başlarlar , taşıma esnasında eşyaların bir yere çarpmaması için pratik ve dikkatli bir şekilde taşınır. Eşyalarınıza bir çizik dahi gelmeden evinizden nasıl aldıysak yeni evinize, iş yerinizden nasıl aldıysak iş yerinize montajını yapıp herşeyi aldığımız gibi yerli yerine bırakıp ekstradan yapabileceğimiz bir şey varsa yardımcı oluyoruz.

Sarıyer Asansörlü Taşımacılık;

Teknolojinin ilerlemesiyle artik herşey çok kolaylaşıyor. Hiç bir şey artik eskisi gibi zor değil. Asansörle taşıma son yıllarda çok kullanılan ve çok popüler olan bir taşıma hizmetidir. Asansörle taşıma hizmeti sektörü arasında firmamız olan DÜRÜST NAKLİYEDE bulunmaktadır. Eski binalar, dar girişler, dar merdivenler,yüksek binalar gibi yerlerde asansörle hizmet veriyoruz. Evinizi taşımak istediğiniz zaman, asansörle evinizi taşırmak isterseniz biz hazırız.

Asansörlü taşımacılık fiyatlari hakkında küçük bir bilgi de verelim. Asansörlü tasima hizmeti fiyatlari hakkinda direk fiyat vermiyoruz, fiyat vermemiz için önce ekspertizimiz gelip binanizin asansörle taşımaya uygun olup olmadığına, binanızın girişine, binanızın merdivenlerine ve esyalarinizin azlığına yada çokluğuna ve asansörün kullanılacağı süreye bakarak FIYAT bilgisi verir.

Sarıyer Eşya Depolama;

Eşya depolarımız , oldukça hikâyeniz, nemsiz ve rutubetsiz, haşereyizdir. 7/24 kameralı sistemlerimizle gözetim altındadır. Küçük ev , yur dışına yerleşme, askerlik yada tayin sebebinden dolayı eşyalarınızı mecburen depolara koymak istiyorsunuz ve güvenli bir depo arayisindasiniz. Bu yüzden hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gönül rahatlığıyla eşyalarınızı depolarımıza koyabilirsiniz. Istediğiniz zaman uzman taşıma kadromuz eşyalarınızı depolarımıza koyup istediğiniz zaman istediğiniz adrese taşıyabilirler.

Sarıyer Sigortalı Taşımacılık;

DÜRÜST NAKLİYE olarak, güvenli bir taşımacılık hizmeti vermek için eşyalarınıza sigorta işlemi uyguluyoruz. Taşıma esnasında eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemesi için ise başlamıyoruz. Eşyalarınızın bir zarar gelmesi düğümüne sigortamız hepsini karşılıyor.

Sarıyer Çelik Kasa Ve Piyano Taşımacılık;

DÜRÜST NAKLİYE, Çelik kasa ve piyanolarınızı çok dikkatli ve büyük hassasiyetle ,ince işçilik kullanarak işinde uzman olmuş ekiplerimizle taşıyoruz.

DÜRÜST NAKLİYE olarak size sunduğumuz bütün bilgilerin arkasındayız ve size hizmet vermekten onur duyuyoruz. Güler yüzlü, pratik uzman personellerimizle sizlerin hizmetine hazırız. Nakliye, taşıma ve fiyat bilgileri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir