Ortaköy Evden Eve Nakliyat

DÜRÜST NAKLİYE ; Siz değerli müşterilerimize yılların bize vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile hizmet sunmaktayız. İşin uzmanı ekiplerimiz ve biz firma olarak evinizi taşırken hijyen kurallarina çok önem veriyoruz büyük bir titizlikle çalışıyoruz. Bizi aradığınız andan itibaren ücretsiz Ekspertizlerimiz gelip evinizi kontrol ederler. Örneğin, kaç metrelik araba eşyalarınızı alır kaç taşıma elemanı eşyalarınızı taşır ve eşyalarınızı sarma paketleme icin ne tür malzeme gerekir gelip öğreniyorlar. Mobilyalarınız için marangoz elektrik aksamı için elektrikçi ve tesisatci ekip arkadaşlarımız la büyük bir özen içerisinde çalışıyoruz. Sökülecek takılacak eşyalarınızı eksiksiz söküp takıyoruz. Gerçekten doğru firmayı bulmadan taşınmak hiçte kolay değil. Ama DÜRÜST NAKLİYE en doğru adresiniz. Eşyalarınızı hasarsız sorunsuz en ufak bir çizik dahi olmadan taşıyoruz. Her ihtimalı düşünerek bütün şyalarınızı Sigorta Güvencesiyle taşıyoruz. Bütün eşyalarınız bizim için çok değerli ,sizin için değersiz olan eşyanız bile bizim için çok önemlidir . Biz yaptığımız işte para kazanmanın peşinde değiliz müşteri memnuniyeti peşindeyiz para kazanmak kolay ama güven kazanmak zor. Biz Dürüst Nakliye zor olanı seçiyoruz ve güven kazanıyoruz. Eğer taşınmaya karar verdiyseniz doğru adrestesiniz. DÜRÜST NAKLİYE her zaman hizmetinizde.

Ortaköy Parça Eşya Taşıma

Dürüst nakliye parça eşyalarınızı hızlı ve güvenle taşıyor güvenilir ve tecrübeli ekiplerimiz eşyalarınıza gereken özeni güsterip sarılıp paketlenmesi gereken bütün eşyalarınızı özenle sarıp paketliyoruz. Mobilyalar için marangozumuz vardır.

Ortaköy Asansörlü Taşıma

Dürüst nakliye yüksek kat dar merdiven gibi sıkıntılı yerlerde dış asansür kullanıyoruz hiç bir eşyanıza bir çizik dahi gelmeden kırılmadan güvenle taşıyoruz ev ofis şirket farketmez. Taşınmayı düşünüyorsanız doğru yerdesiniz.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir