MALTEPE EVDEN EVE EŞYA TAŞIMA FİRMASI

Maltepe Evden Eve Eşya Taşıma Firması

Ev taşıma yöntemi genellikle hem zahmetli hem de yorucu bir iş olarak bilinir. Sevkiyat işlemlerinin firma tarafından titizlik ve iyi yöntemler ile halledilmesi gerekir. Tam da bu durumda Maltepe evden eve eşya taşıma firması olarak en iyi şekilde hizmet sunuyoruz. Çünkü müşterinin taşınma hizmetinden memnun kalması her şeyden önce gelir.

Bu nedenle eşyaları bulunduğu evden alarak güvenli bir şekilde yeni taşınacak olan adrese taşıyoruz.
Genellikle sevkiyat işlemi tecrübeli ve profesyonel ekip ile yürütüldüğü için daima yoğun talep görür. Bu hususta çalışan personele eğitim vererek taşıma hizmetini en iyi şekilde sunmaya özen gösteriyoruz. Eşyaların nasıl taşınması gerektiği, paketleneceği ve nasıl araca yüklenmesi gerektiği gibi bütün bilgileri personel ekibine aktarıyoruz.  Evden Eve Nakliyatta Ev Taşıma Aşamaları Nasıl Olur
Taşınma konusunda kararlıysanız öncelikli olarak ilk etapta taşınacak olan eşyaların tespiti eksper tarafından yapılır.

Maltepe ev taşıma nakliyatı

Ekspertiz hizmetinin asıl amacı taşınacak olan eşyaların daha net bir sonuca ulaşmasını sağlamak, eşyaların ne kadar büyük bir araç ile taşınmasını tespit etmek, eşya taşıma sırasında kaç kişi gerekli olur onu tespit etmek ve Maltepe evden eve  nakliyat firması prosedürü için ne kadar sigorta ve ambalaj gerekli olur.  Bu işlemler halledildikten sonra karşılıklı bir şekilde anlaşma yapılır. Eşyalar fazla ise paketleme işlemine bir gün önceden başlıyoruz. Fakat eşyalar az ise paketleme işine aynı gün başlanır ve yüklemeye başlarız.
Evden Eve Nakliyatta Sigortanın Önemi
Belirlenen eşyaların taşınabilmesi için şehir içi içerisinde taşımacılık konusunda yasal düzenleme bulunmamaktadır. Fakat şehir dışı için sigorta zorunludur. Şehir içi malzeme ya da eşya taşıma durumunda pahalı eşyalar ve malzemeler hariç sigorta çok önemli değildir.

Sigortalı sevkiyat hizmeti Maltepe evden eve eşya taşıma firması tarafından talep edildiğinde uygulanır.
Özellikle şehirlerarası taşımacılıkta bu durum geçerli olur. Çünkü yeni ev düzenleme aşamasında eşyalar taksitle alınıp ödenmeye başlanır. Bu hususta müşterilerin emeğini göz ardı etmemek gerekir. Bu nedenle her şeyi sık eleyip ince dokumaya gayret ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir