Levent Evden Eve Nakliyat Firması

 

Levent evden eve nakliyat firması olarak senelerdir İstanbul da ve İstanbul’un bütün semtlerinde %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmaktayız. Firmamız müşterilerinin ihtiyaçlarını, beklentilerini  adına anlayışlı bir şekilde isteklerini karşılamaya çalışmaktadır.

Tüm dünyayı etkisi altina almış Covit-19 virüsü nedeniyle nakliyat esnasında virüsün yayılma oranı oldukça fazladır. Sizin, bizim ve ailenizin sağlığı herşeyden çok önemlidir. Bu nedenle taşımacılık esnasında çok dikkatli ve hijyenik olmak gerekir. Bu yüzden taşımacılık yaparken eskisinden daha çok hijyenik ve titiz bir şekilde çalışıyoruz. Covit-19 tehlikesinden dolayı taşıma esnasında hijyenik bir şekilde eşyalarınızı özel dezenfektanlarla silme işlemi gerçekleştiriyoruz. Personelimiz ile yapılan dezenfekte uygulamasını maske ,eldiven ve yine hijyenik tulumlar ile gerçekleştiriyoruz. Eşya taşıma esnasinda ise yine aynı şekilde eldiven, maske ve özel tulumları kullanmaya özen gösteriyoruz ve taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz. Sizin , bizim ve Ailelerimizin sağlığını tehdit eden bir virüs olup , buna çok iyi bir şekilde önlem almış bulunmaktayız. Bu yüzden maske, eldiven ve hijyenik çalışmayı alışkanlık haline getiriyoruz.Dürüst nakliye firması ile nakliyat kabus olmayacak artık.

Firmamız konusunun bilincinde olup müşteri ilişkilerinde toleranslı, kalitesinde kesin ve çalışkan tutumuyla en iyi neticeyi alma çabasındadır. Firmamız yeni dünyanın milenyum buluşmasında hizmet vermeye, uzman kadrosuyla birlikte devam etmektedir.Hayatınızın bir döneminde mutlaka taşınmak zorunda kalmışsınızdır. İstanbul koca bir şehir, taşınmak zorunda iseniz binlerce firma ile bağlantı kurmak zorunda olabilirsiniz. Eğer ki memursanız tayin sebebi ile daha çok yer değiştirme olasılığınız oluyodur. Dürüst olarak en iyi , en kaliteli ve uygun fiyatlı firmayı arıyor olabilirsiniz.

Bütün nakliyat firmalarının ev, eşya taşıması ile ilgili mutlaka bir teorileri vardır. Bir çok firma da işini iyi yapıyordur illaki. Fakat sizin ne istediğiniz oldukça önemli tabi. Eğer ki eşyalarınız uzun bir yola gidiyorsa bunun için eşya güvenliği oldukça önemlidir. Eşyalarınız arasında mutlaka beyaz eşyalarınız vardır. Mobilyalarınız, maddi ve manevi değeri olan eşyalarınız da olabilir. Bu eşyaların özenle sarılıp sarmalanması oldukça önemli bir husustur. Ayrıca eşyalarınızın evinizden alınma koşulları da çok çok önemlidir.

Tamda bu noktada kendimizden bahs edebiliriz. Levent evden eve nakliyat firması bu konuda oldukça başarılı bir firmadır.

Aklınıza takılan bütün soruların cevabı bizde.
” Dürüst nakliye firması, Iyi bir firma mıdır ? ” derseniz bizce ve müşterilerimizce iyi ve kaliteli bir firmayız.
” Eşyalarıma birşey olur mu ” korkusu var ise, sizin isteğiniz üzerine eşya sigortalama işlemimiz vardır.
” Firma benim isteklerimi önemser mi ? “diye düşünürseniz , tabiki sizin istekleriniz doğrultusunda çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Levent evden eve nakliyat firması ev, ofis , büro ve villa taşımacılığı yaparken yapılması gerekenleri adım adım uygular ve titizlikle nakliye işini bitirir. Teslim sırasında Mobilyalarınız varsa yeni evinizde istenilen yere montaji yapılmaktadır. Mobilyalarınız istediğiniz gibi dizayn edilmektedir. Ayrıca uzman tesisat ustalarımız, beyaz eşyalarınızın tesisatları hazır ise montajlarını gerçekleştirip sizlere çalışır vaziyette teslim ederler. Yeni Evinizde kaldığınız hayatınıza devam edebilirsiniz. Şimdiye kadar yürüttüğümuz çalışmalarda öncelik olarak müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurup çalıştık. Daima ahlâklı ve temiz bir şekilde çalışıp ilerledik. Biz bu tutumlu davranışımız ile firmamızı büyüttük. Biz bu mesleği başaramasaydık baştan bırakırdık. Kendimize güveniyoruz ve sizinde bize güvenmenizi istiyoruz.

İstanbulda nakliyat hizmetine başlamadan önce firmamiz adina belirlediğimiz kurallar oldu ve şimdiye kadar kurallarımızın dışına çıkmadık. Belirledigimiz kuralları aşağıda bir kaç kelime ile anlattık.

• 1. Kural – Müşteri memnuniyeti
• 2. Kural – İş ahlâkı
• 3. Kural – Profesyonel eleman
• 4. Kural – Hijyen kurallarına uyma
• 5. Kural – 1.sınıf kaliteli malzeme kullanma
• 6. Kural – Temiz araç
• 7. Kural – Uygun fiyata nakliyat

Saydığımız bu kurallardan yıllardır asla şaşırmadık ve disiplinli bir şekilde yolumuza devam ettik. Bu disiplinli duruşumuz sayesin de İstanbulda git gide büyüyen en iyi firma olduk. Levent evden eve nakliyat firması daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmüştür ve sürdürmeye devam edecektir. Eşyalarınızı en güvenilir ve en sağlıklı ve en uygun şekilde yeni adresinize taşımak ve taşındıktan sonra da sizlere yardım etmek için çalışıyoruz. İşimizi büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Firmamız sadece İstanbul Levent’e hizmet veriyor diye birşey yoktur. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bizim içinfark etmez bu durum. Sadece bizi arayın yeter. Biz size elimizden geldiğince yardımcı olmaya söz veriyoruz. Kaliteli ,güvenilir bir hizmet almak için kaliteli ve güvenilir bir nakliyat şirketiyle tanışın ve taşının. Kendilerini düşünürken sizi hiçbir şekilde ihmal etmeyen nakliyat firmasınız olarak sizinle çalışmak için sizden telefon bekliyoruz. Siz bizi arayın ve taşınmanın ne kadar konforlu olduğunu görün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir