Kağıthane Taşımacılık Firması

 

İstanbul Kağıthane Taşımacılık Firması olarak uzun yıllardan beri siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Tekerleğin icadından beri süre gelen taşımacılık sektörü gittikçe gelişen ve çoğalan bir sektör. Ne yazık ki bu sektörde yer alan kurum ve kuruluşların bir çoğu siz ve sevdiklerinizin hayalleriyle oynamakta. dürüst nakliye şirketi olarak siz değerli müşterilerimizin hayallerini doğru noktaya güvenilir şekilde ulaştırmak bizim boynumuzun borcu. Gerek İstanbul il içi taşınma işlemleri gerekse il dışı taşınma işlemlerinde güvenle hayallerinizi emanet edebileceğiniz firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi kalite ve hizmeti vermek için canla başla çalışıyor. Türkiye’nin bir çok ilinde hizmet veren ve İstanbul’da bir çok semte lider taşımacılık yapan Dürüst nakliye şirketi şimdi Kağıthane sakinlerinin taşınma işlemleri için ayağınıza geldi. İster Avrupa yakasında bir yere taşının ister Anadolu isterseniz de Asya fark etmeksizin ev, işyeri veya ofisinizi güvenle taşıyoruz.

Yıllardır bu sektörde olmamızın bize verdiği saygınlık neticesinde her müşteri bizim için ilk müşteridir bilincinde ilerliyor işimizi özveriyle yapıyoruz. Yılların bize kattığı bir diğer şey ise Temiz Nakliye unvanıdır. Temiz nakliye nedir biraz değinelim, bize bu unvanı neden verdikleri hakkında da bilgi sahibi olmuş olursunuz. Temiz nakliye, taşınma işlemlerinde uzun süreler boyunca sorun yaşamamak anlamına gelir. Bir diğer anlamı ise biraz daha somut kavramlarla ifade etmek mümkün. Temiz nakliyenin bir diğer anlamı, ardınızda bıraktığınız ev yani taşınma işlemlerinin başladığı evin temiz olmasıdır. Bu bir çok nakliye firması tarafından önemsenmeyen bir hususken dürüst nakliye Kağıthane Taşımacılık Firması olarak taşıdığınız ve taşındığınız her iki evi, işyerini veya ofisinizi tertemiz bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Temiz nakliye işlemini üst basamaklara taşıdığımız için yıllar önce bize bu unvan siz değerli müşterilerimiz tarafından bizlere armağan edildi.

%100 müşteri memnuniyetini ilke olarak kabul eden firmamız işe ilk başladığı günden itibaren müşterilerine hep bir dost gibi sıcak kanlı davranmıştır. Gerek taşıma işleminin en başında gerek yolculuk için rota belirlemede gerekse taşınma işleminde siz değerli müşterilerimizin fikirlerini alarak işlemin her anına tanıklık etmenizi sağlıyoruz. Bu sayede istemeyeceğiniz bir durum söz konusu olursa daha hayata geçmeden engelliyor ve müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarıyoruz.

Güvenlik hayatımızın her anında ihtiyaç duyduğumuz bir hizmet. Her nereye giderseniz gidin, kimsesiz ıssız bir ada da bile kendinizi güvende hissetmeniz için bir şeyler yaparsınız. İşte firmamız gerekli güvenlik hizmetini size taşımacılık sektöründe de sunuyor. Tüm eşyalarınız paketleme işleminin ardından sigortalıyor ve siz değerli müşterilerimizin bizim veya farklı etkenler nedeniyle mağdur duruma düşmesini engelliyoruz. Sigorta dışında eğer ki başka bir güvence gereksinimi hissederseniz orada işe kasko hizmetimiz dahil oluyor.

Evinizde belki olmayabilir ama işyeri ve ofis taşırken karşılattığımız para kasası, mücevher kasaları, sanayi tipi makineler, sanayi tipi parçalar ve benzeri değerli eşyalarınız için ekstra kasko hizmetinden yararlanabilirsiniz. Uzman çalışma ekibimiz. Kusursuz bir taşımacılık hizmeti sunan ve hep daha iyisini amaçlayan bir firmayız. Bu gayeye ulaşmak öyle söylendiği kadar kolay değil elbet. Ne kadar yatırım yaparsak yapalım, en iyi kalite alet edevatlar da son model araçlarda kendi kendine çalışmıyor. Kusursuz hizmeti sizlere sunabilmek için bünyemizde çalışan tüm ekip arkadaşlarımız özel olarak seçildiler. Şoförlerimizin en az 5 yıllık sürüş deneyimi olmasını şart koştuk, iş gücü olarak çalışan ustalarımız yıllarını bu sektöre adamış insanlar, montaj ve demontaj işlemi için gelen ustalarımız işin eğitimini usta kişilerden almış ve sınanmış kişilerdir.

Bu hizmetleri sayesinde Kağıthane Taşımacılık Firması İstanbul’un ileri gelen nakliye firmaları arasına girmiştir. Eğer temiz, güvenilir ve kusursuz bir taşınma işlemi istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir