Kağıthane Evden Eve

Dürüst nakliye çınız her zaman yanınızda DEPREM ve sel baskınlarında binalarınızın hasar görmesi halinde acilen boşaltılması gereken her yerdeyiz bizi aramanız yeterlidir.

Uzun yıllardan beri kendini bu işe adamiş firmamız ve genç kadrolarımız acilen tahliye edilmesi gereken bina iş yeri gibi yerleri seri bir şekilde eşyalarınıza zarar gelmeden tahliyesini gerçekleştiriyoruz. Yüksek bina dar merdiven alçak giriş gibi yerlerde eşyalarınıza zarar gelmemesi için dıştan kurma asansör kullanıyoruz ama biraz fiyat farkı oluyor. Evden eve taşımacılık denilince dürüst nakliye taşınma öncesi ücretsiz eksperimiz evinizdeki bütün eşyaları tek tek inceleyip ne tür malzemeyle sarılması gerektiğine karar verir ona göre eşyanız tek kullanımlık malzemelerle paketlenip ambalajlanır ve taşıma gercekleştirilir. Eşyanın götürüldüğü yeni evinizde istediğiniz gibi evinizi dizayn edip kurulacak malzemeleri kuruyoruz. Eğer kullanmadığınız fazla eşyalarınız varsa kendi depolarımızda muhafaza ediyoruz depolarımız son derece temiz ve hijyenikdir. Son zamanlarda kentsel dönüşüm ve deprem paniğiyle birlikte taşınmalar çoğaldı bu yüzden herkes taşımacılık sektörüne yöneldi.

Kağıthane Taşımacılık

Bütün yüklerinizi taşıyoruz ev ofis büro işyeri müze fabrika tekstil çelik kasa piyano kendini bu işe adamış ekibimiz tarafından hasarsız bir şekilde taşınır. Fiyatlarımız gayet uygun olup her konuda sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz taşınmanızı bizimle yapmıyacaksanız bile istediğiniz zaman bizi arayıp taşınmaile alakalı bilgiler alabilirsiniz siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz. dürüst nakliye kendine rakip firmalara bile yardıma ihtiyaçları oldumu yardım eden bir firmadır biz insanlara yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Dilediğiniz zaman arayıp randevu alabilirsiniz kağıthane taşımacılık her konuda kendine ve uzman ekibine güveniyor eğer kendinize güveniniz yoksa hiç bir şey yapamazsınız. Bizim taşıma sektüründe yaptığımız işler taktire değer çünkü bu güne dek 0 hata %100 müşteri memnuniyeti ve müşterilerimizin bize verdikleri referanslar biz bu kadar büyüdüysek sizlerin sayesinde dir verdiğiniz referanslarlan dır. dürüst nakliye eşyalarınızı taşıyınca sanki hiç taşınmamışsınız gibi seri pratik sorunları çözebilen evinizi eşyanızı istediğiniz gibi yerleştirip diziyoruz. Mutlaka arayın GSM 05326668647

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir