Güngören Uygun Ve Güvenilir Nakliyat

Güngören uygun ve güvenilir nakliyat firması iletişim hattı : 05326668647 Uluslararası , şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmeti. Güngören uygun ve güvenilir nakliyat firmamız; 30 yıldan beri bu hizmete kendini adamış bir nakliyat firmasıdır. Biz DÜRÜST NAKLİYE  ailesi olarak müşteri memnuniyetini en ön planda tutan bir firmayız. Çünkü siz müşterilerimiz bizim için çok değerlisiniz. Daha önce kurumsal ve bireysel pek çok işler başarmış firmamız alanın da %100 müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.

Uluslararası ve şehirlerarası taşımacılık yaptığımız işler gayet memnuniyet çerçevesi içinde başarıyla gerçekleşmiş ve sonuçlanmıştır. Nakliyat hizmetini en kaliteli bir şekilde sürdürme çabasında olan DÜRÜST NAKLİYE firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur ve şeref duyarız. DÜRÜST NAKLİYE firmasın da sorunlarınız ve sorularınız için daima karşınızda bir muhatabınız var. Soru ve görüşleriniz için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Güngören Uygun Ve Güvenilir Nakliyat

Müsteri hizmetlerimizi aradığınız zaman gerekli ilgi alakaya karşı memnun kalacağınızdan hiç şüphemiz yok. Evinizin taşınacağıyla ilgili bize bilgi verdikten sonra, ilk önce ekibimiz gelir gayet nezih bir şekilde evinize ve eşyanıza bakıp size fiyat bilgisi ve neler yapilmasi gerektiğinin bilgisini sizinle paylaşır. Ona göre gerekli eleman, eşyalarınıza uygun araç, ambalajlama malzemeleri ( havali patpat, streç, koli bandı, koli kutu, askı, graft kagidi vs. ) gibi ekipmanlara ihtiyaç duyulacağını bildirirler ve ona göre belirli bi gün de randevu oluşturularak eşya taşıma işlemi başlatılır.

DÜRÜST NAKLİYE olarak, en kaliteli malzeme kulanarak eşyalarınızı paketleme yapıyoruz. Mobilyalarınızın en güzel şekilde demonte edilyoruz ve montajını tarafımızca yapıyoruz. Beyaz eşyalarınızı üç kat sargı yaparak taşıyoruz. Tabağınızdan bardağınıza kadar hepsini beyaz kağıtlara sarıyoruz. Bu işte prefesyonel olmuş ekibimizle birgün önceden gelip eşyalarınızı sargı ve paketleme yapıyoruz. Bizim işimiz eşyalarınıza hiç bir zarar vermeden taşımak , kaliteli mazeme kulanarak eşyanızı paketleme yapıyoruz.. Çok kaliteli ustalarımız ile sizlere hizmet veriyoruz.. Biz kendimize ve yaptığımız işe güveniyoruz. Bundan dolayı eşyalarınızı sigortalı taşıyoruz. Eşyalarınıza gelen en ufak bir hasarın zararını biz karşılıyoruz. Eşyalarınıza zarar gelmemesi için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz.

Mobilyalarınız en güzel şekilde demonte edip montajını yapıyoruz. Avizelerinizden perdelerinize kadar herşeyi söküp takıyoruz. Elbiselerinizi en kaliteli elbise dolaplarında kırışmadan , bozulmadan taşıyoruz. Evde bulunan değerli çiçeklerinizin kırılmasına veya saksıdan ayrı bırakılmasına izin vermiyoruz. Değerli çiçeklerinizin ve bitkilerinizin taşınması için özel panelvan getiriyoruz.
Biz işimizin bilincindeyiz.

Kaliteli ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile eşyalarınız özenle paketliyoruz. Kırılacak mutfak malzemeleriniz özenle graft kağıt yöntemi ile sarıp koliliyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi eşyalarınız özel patpatlar ile sarıp ve paketliyoruz. Daha sonra eşyalarınızı nakliye aracımıza düzgün ve hasar almayacak bir şekilde istifliyoruz. Yeni evinizde ise öncelikle salon takımınız düzenliyoruz.

Televizyon ,beyaz eşya gibi diğer eşyalarınızın kurulumu tesisatçımız eşliğinde gerçekleştiriyoruz. Mutfak dolaplarınıza özenle mutfak eşyalarınız diziyoruz. Taşınacağınız yeni evinizde binada asansör yok diye , asansör yada merdivenler dar diye üzülmenize gerek yok artık. Dışarıdan kurmalı asansörlü taşıma aracılığı ile yeni evinizin camından veya balkonundan gayet güvenli bir şekilde eşyanıza zarar vermeden ve herhangi bir sorun olmadan taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz. Yeni eviniz de eşya kurulumu ve eşya dizaynı yaptıktan sonra evinizi size gönül rahatlığıyla teslim ediyoruz. Yeni evinizde huzurlu ve sağlıcakla yaşamanızı diliyoruz.

DÜRÜST NAKLİYE olarak birçok başarıya imza attığımız doğrudur. Kaliteli ekip yetiştirmek bambaşka bişeydir. Ekibimizdeki elemanlarımız genç, dinamik, pratik ve ahlâklı işinde profesyonel elemanlardır. Önceliğimiz ve değer verdiğimiz tek noktamız kalitedir. Kalitede hiçbir zaman ödün vermedik ve vermeyeğimizin kanaatindeyiz.DÜRÜST NAKLİYE ailesi olarak birçok ünlümüzün ve değerli insanlarımızın evlerini ve iş yerlerini hatasız ve süper bir şekil de taşıdık. Halkımızın takdirini elde etme çabasındayız. Bu yüzden müşterimizin memnuyiteni ön planda tutma çabasındayız.
Kaliteli hizmet bunu gerektirir. firmamızın özellikle belirtmek istediği husus budur.

GÜNGÖREN UYGUN VE GÜVENİLİR NAKLİYAT, Kaliteli taşımacılık prefesyonel hizmet anlayışıyla eşyanızı taşıyoruz. Müşterilerimizin de ilgisini çeken bi husus Türkiye’nin her yerine taşımacılık yapan bir firma olarak ; güven çerçevesi içerisinde hizmet yapmak, gayret göstermek gayet takdir edici bir davranıştır. Özellikle İSTANBUL içerisinde yapılan taşımacılık işlemimiz gayet memnuniyet kazanmıştır. Eşyanıza hiç bir zarar gelmesini istemeyiz .Biz kendi kalitemizi ve eşyalarınızı düşünerek yola çıktık. Biz işimizin bilincindeyiz. Onun için işimizi en güzel şekilde yapıyoruz. Biz yaptığımız işin arkasındayız. Bu yüzden DÜRÜST NAKLİYE firmamiz her gün git-gide büyüyor..

Güngören Uygun Fiyata Parça Eşya Taşımacılık

Parça eşyalarınızı uygun fiyata taşıyoruz. Güler yüzlü ekibimizle 30 senedir İSTANBUL’da faaliyet göstermekteyiz. Kaliteli eşya taşımak bizim işimizdir. Bu konuda çok iddalıyız. Şehir içi ve şehir dışı, Türkiye’nin 81 iline nakliyat hizmeti için gidiyoruz. Kalitemizle ve değerli müşterilerimizle 1990 yılından beri bu işi yapıyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli bir prensiptir. Güngören uygun fiyata parça eşya nakliyatı fiyatları ve taşımacılığı için en doğru, en güvenilir yerdesiniz. Güngören uygun ve güvenilir nakliyat, evden eve eve parça eşya taşıma ve ofisten ofise parca esya taşıma vs gibi parça eşyalarınızı taşımak için biz her zaman hazırız. Eşyalarınızı istediğiniz gün ve saate gelip taşıyoruz. Eksperimiz önceden gelip parça eşyalarınıza bakıyor ve sonra taşıyoruz. Güngören parça eşya taşıma hizmetlerimizi, eşyalarınızın hacmine uygun geniş araç filomuz ile gerçekleştiriyoruz. Araçlarımız , özel çelik kasalı araçlardır.. DÜRÜST NAKLİYE firmasi olarak ; Güngören de şehiriçi ve şehirlerarası parça eşya taşıma konusunda ve eşya depolama konusunda rakipsiziz. !

Güngören güvenilir parça eşya nakliyatı ; 30 seneden beri İstanbul Güngören de profesyonel ekimiz ile size hizmet vermekteyiz. Ne tür parça eşyanız varsa biz taşıyoruz. Mobilya, askılı tekstil, çeyiz, beyaz eşya, ürünleri, mutfak gereçleri, koli vs. gibi tüm parça eşyalarınızı DÜRÜST NAKLİYE firmamızdan fiyat bilgisi almadan taşıttırmayın.Tüm Türkiye illerine parça eşya ve evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktayiz. Mesleğinize son derece değer veriyoruz . Bu yüzden 30 senedir sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Biz işimizi titizlikle yapıyoruz.DÜRÜST NAKLİYE demek ; tecrübe, profesyonellik, güven, kalite demek. Nakliyat mesleğimiz de titizlik , disiplin ve kalite bizim işimiz. Biz nakliyat mesleğini asla 1 günlük düşünmedik, bu yüzden yılardır nakliyat sektörün de 1 numarayız. Işin de sorumsuz insanları asla evinize sokmayız ve markamıza zarar vermeyiz. Bu sebeble eşyalarınıza da asla zarar vermeyiz.

Güngören uygun ve güvenilir nakliyat ile,güleryüzlü ekibimizle daima dört dörtlük işimizi yapıyoruz. Yılardır işimizi düzgün yaptığımız için son hız Istanbul’da hizmet veriyoruz. Parça eşyalarınıza hiç bir zarar vermeden taşımak istiyoruz. Biz işimizi titizlikle yapıyoruz. Yılardır bu yüzden para kazanıyoruz. 30 senedir burda hizmet vermekteyiz. bu yüzden işimizi layıkıyla yaptığımız için burdayiz. En ufak bir sorun da karşınızda daima bir mühatabınız var. DÜRÜST NAKLİYE olarak, nakliyat esnasında güleryüzlü bir şekilde hizmet vermekteyiz. Evden eve nakliyatı herkes yapar ama biz en iyisini yılardır yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Biz kalitemizle, ekibimizle ve yaptığımız işle daima burdayiz . İstanbul Güngören olmakla beraber tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. DÜRÜST NAKLİYE olarak sizleri memnun etmek bizim için çok önemlidir.

Nakliyat araçlarımız, eşya sevki için son derece hijyenik,bakımlı ve temizdir. Yazlık ev, memur evi, bekar evi, öğrenci evi ve kamp malzemlerinizi Türkiye’nin tüm illerine profesyonelce taşıyoruz. Bizim için taşımacılık çok zor ve ciddi bir meslektir. Parça ve tam eşyalarınızı en az sizin kadar dikkatli ve disiplinli bir şekilde ulaşılması gereken yerlere ulaştırıyoruz ve parsiyel eşya nakliye hizmetlerimizin hepsin de zamanında , pratik ve hasarsız teslim etmenin garantisi veriyoruz.
Bize danışmadan eşya taşıtmaya başlamayın. Sizde göreceksiniz ki nakliyat konusun da bizim diğer firmalardan farkımızı.

Türkiyenin en profesyonel firması olarak bilinen firmamız ; Türkiye ve Türkiye’nin 81 iline günlük ve haftalık hizmet vermeye hazırdır.. Parça eşya, tam ev eşyası ve her türlü nakliyelerinizi pratik ve uzman eller sayesinde uygun fiyatlarla sıkıntısız gerçekleştiriyoruz. Tekliflerimizden yararlanmak için hiç vakit kaybetmeden bizi arayın.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir