GAZİOSMANPAŞA UYGUN FİYATA EŞYA TAŞIMA

Gaziosmanpaşa Uygun Fiyata Eşya Taşıma

Uzun yıllardan beri hizmet veren ve internet ortamında Gaziosmanpaşa uygun fiyata eşya taşıma şeklinde aratıldığında öne çıkan firmamız eşyalarınızı istediğiniz yere üstün hizmet anlayışıyla taşıyor.
Nakliye Hizmetimiz
Gaziosmanpaşa uygun fiyata eşya taşıma firması olarak eşyalarınızı istediğiniz mekândan alıp istediğiniz yere taşıyoruz. Eşyalarınızın güvenliği ve sorumluluğunun bilincinde olarak tüm eşyalarınızı hasarsız ve en ufak bir zarar vermeden belirttiğiniz adresten alıp dilediğiniz adrese dikkatle ve özenle teslim ediyoruz.
Taşıma öncesinde eşyaların taşınacağı mekânınıza gelen ekibimiz taşınacak eşyalarınız ile ilgili ön keşif gerçekleştiriyor. Beyaz eşyalarınız, kırılma riski taşıyan eşyalarınız ve diğer tüm kategorilerdeki eşyalarınızın keşfini yaptıktan sonra detaylı bir rapor sunuyoruz.
Nakliye öncesinde tüm eşyalarınızın yer aldığı liste doğrultusunda ayrıştırılan kırılabilir eşyalarınızı özel paketleme ekipmanlarımızla kapatıyoruz. Bu şekilde eşyalarınız hem güvenle taşınıyor hem de herhangi bir zarar ya da hasar görme risk durumu da ortadan kalkıyor.
Gaziosmanpaşa ucuz fiyata eşya taşıma firmamızda bulunan asansörlü ve asansörsüz araçlarımızla hem zamandan tasarruf ediyor hem de eşyalarınızı güvenle taşıyoruz.

Gaziosmanpaşa kaliteli ve güvenilir nakliyat

Ayrıca taşıma sürecinde bütün eşyalarınızı sigortalıyoruz böylelikle olası bir hasar durumunda tüm sorumluluk firmamızda bulunuyor. Neden Firmamızı Seçmelisiniz
Çünkü firmamız, uzun yıllardan beri edindiği tecrübenin yanı sıra müşterinin beklentisi ve memnuniyeti doğrultusunda hareket ediyor. Gerek taşıma sürecinde gerekse de taşıma sonrasında aldığımız geri dönüşleri değerlendirerek kendimizi sürekli yeniliyor ve geliştiriyoruz.
Portföyümüzde bulunan tüm araçlarımız size en iyi hizmeti sunmak için belirli dönemlerde her türlü bakımları yapılmakla birlikte yine belirli dönemlerde araçlarımızda görev alan personelimize daha pratik, daha güler yüzlü ve müşteriyi yormadan nakliye sürecinin tamamlanması için güncel eğitimler veriliyor.
Nakliye Ücretleri Hakkında
Nakliye öncesinde yapılan keşif sonucunda mesafe, eşyalarınızın sayısına ve cinsine göre nakliye ücretleri değişkenlik gösterir. Buna ek olarak eşyaların asansörlü ya da asansörsüz araçla taşınması ve nakliye sırasında çalışacak eleman sayısına göre fiyatlar farklıdır. Nakliye sürecinde eşyalarınızın sigortası ise hesaplanan ücrete dâhildir. Her türlü taşımacılıkta gerekli tüm desteği sizlere vermeye önem gösteren bir firmayız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir