Çekmeköy Ucuz Ve Kaliteli Taşımacılık

Çekmeköy Ucuz Ve Kaliteli Taşımacılık;

DÜRÜSTNAKLİYE TAŞIMACILIK şirketi olarak TAŞIMACILIK sektöründe; hızlı çalışkan, güler yüzlü, profesyonel kadrosu iyile müşterilerine önem veren nakliyat şirketlerinden biridir.

DÜRÜST NAKLİYE olarak. Ev , villa, ofis, müze, fuar, büro,piyano, celik para kasası vs yerler gibi aklınıza gelen her yeri uygun fiyatlarla taşıyoruz. Bizi istediğiniz her zaman arayabilirsiniz.

Uzman kadromuz 7/ 24 hizmetinize hazır ve telefonlarımız her zaman acıktır. Bizi aradığınızda aklınızdaki bütün soruların cevabını alabirsiniz. Mesela ücretsiz ekspertiz hizmeti, asansörle taşıma hizmeti, depolama. Hizmeti, sigorta hizmeti, piyano taşıma hizmeti ve fiyat bilgileri gibi bilgiler için arayabilirsiniz. Buyrun sizlere bu konular hakkında bilgi verelim.

Ücretsiz ekspertiz; Ücretsiz ekspertiz, siz aradığınızda evinizi taşımak istediğiniz bilgisini verdiğiniz zaman istediğiniz gün ve saatte gelip. Evinizi kontrol eder, gerekli bilgileri alır ve ondan sonra uzman kadromuz yine sizin istediğiniz zaman gelip evinizi taşırlar.

Peki şimdi siz diyeceksiniz ki ; ekspertiz neden geliyor ? O hâlde Hemen açıklayalım. Ekspertiz geldiği zamanda eşyanızın miktarına, ne kadar büyüklükte bir araç eşyalarınızı alır, ne çeşit malzeme ile sarma ve paketleme.

Yapılır, bulunduğunuz mevkinin taşıma koşullarına uygun olup olmadığına, asansörle taşıma. İhtiyacı olup olmadığına bakar ve son olarak eşyalarınıza sigortalama işlemi yapmak için gelir. Bilgileri alıp döner gerekli bilgiler alındıktan sonra, sizinle tekrar irtibata geçer. Evinizi ne zaman taşımak istediğiniz bilgisini alır ve randevu oluşturulur. Taşıma ekibimiz evinize gelir ve taşıma işlemine başlarlar. Sizlerde personellerimizin yanında durursunuz. Esyalarınızın nasıl sarılıp, paketlendigini ve nasıl taşındıgını görürsünüz.

Asla elinizi hiç bir işe sürmezsiniz sadece siz bizi yönlendirirsiniz. Eşyalarınız özenli bir şekilde sarılıp paketlendikten sonra yine aynı özenle ve dikkatle eşyalarınız araca taşınır. Bir kaç personelimiz araç içinde eşyalarınıza zarar gelmeden düzgün bir şekilde. İstifler ki, eşyalarınız yolculuk sırasında sarsılma falan olduğu zaman zarar görmemesi için. Çekmeköy ucuz ve kaliteli taşımacılık.

Çekmeköy Eşya Depolama

Çekmeköy ucuz ve kaliteli taşımacılık. Çekmeköy eşya depolama, işletmemizin güvenli hizmetleri arasındadır. Eşya deposu, eşya depolama fazla eşyalarınızın güvenli ve temiz bir yerde muhafaza etmektir. Büro eşyaları, ev eşya ve malzemeleri, makineler, motosiklet, muhafaza etmek istediğiniz.

Fazlalık ev eşyaları, sandıklar , fazla mobilyalar ve bunlar gibi fazla eşyalarınızı. Sağlam ve guvenilir depolarda ve kendine özgü depolama kutularında koruma altına alınması işlemine denilmektedir. Şirketimiz, istanbul’da ev nakliyat işlerinin yanısıra, hizmet sunduğu şahıs ve kuruluşların ihtiyaçları. Doğrultusunda uygun fiyatlarla uzun yada kısa süreçte depolama hizmetide sunmaktadır.

Çekmeköy ucuz ve kaliteli taşımacılık. Güvenlik elemanlarımızla muhafaza altında olan depolama merkezlerimiz, her türlü riske karşı güvence kapsamındadır. Eşya depolarımız, oldukça hijyenik, nemsiz, rutubetsiz, böceksiz ve 7/24 kameralı sistemlerimizle gözetim altındadır.

Küçük ev , yurt dışına yerleşme,tayin yada askerlik sebbeinden dolayı mecburen eşyalarınızı depolara koymak isteyebilirsiniz. Şirketimizde uygulanan depolama fiyatları, oldukça uygundur. Anlaşmada belirlenen fiyatlardan hariç fiyatlar dahil edilmemektedir. Tüm fiyatlandırma ,müşterilerimize önceden söylenmektedir.

Çekmeköy Asansörlü Taşımacılık

Çekmeköy ucuz ve kaliteli taşımacılık. Geçmişten bu zamanlara getirdiğimiz 30 yıllık tecrübemiz ile sizlere daha kaliteli ve sorunsuz bir taşımacılık hizmeti için uzman kadromuzla hazırız.

Çekmeköy asansörle taşımacılık ; eşyalarınızı taşıma yaparken karşılaşılan hasarları ve sorunları en aza indirmeye yarayan, eşyaları, yükleri. İnsan gücüyle değil, makina gücüyle nakil eden ve bu sebeble daha pratik nakliye sağlayan yük taşımacılık sistemleridir.

Çekmeköy ucuz ve kaliteli taşımacılık. DÜRÜST NAKLİYE ve taşımacılık olarak, önceliğimiz olan müşteri memnuniyeti hedefimizden asla şaşmadık Ve sizler için en kaliteli. Hizmeti sunmayı kendimize şart koyduk bu sayede , şehirler arası ve şehir içi taşımacılık hizmetlerimizde kullanmak üzere sunduğumuz. Asansörlü nakliyat seçeneğimiz ile evinizi taşırken kendinizi çok daha rahat ve huzurlu hissedebilirsiniz.

Genellikle yüksek binalarda taşınmak çok zordur, gerek sizler icin gerek biz nakliye ekibi için. Bina yöneticisi asansörün kullanılmasına izin vermeyebilir ya da. Araçlar binaya çok fazla yaklaşamaz veya yüksek binaların en üst katlarinda ikamet ediyor olabilirsiniz.

Bu gibi durumlarda Eşyalarınız kaçıncı katta olursa olsun, asansörlü nakliye aracıyla hizmet ediyoruz. Asansör nakliye aracılığıyla nakil yapılan çalışmada fiyat bilgisi önden verilmez. Çünkü fiyat vermek asansörün kullanıldığı süreye bakmamız lazım.

Çekmeköy Ofis Taşımacılık

Çekmeköy ucuz ve kaliteli taşımacılık. Çekmeköy ofis taşımacılık ofis , işyeri taşımacılık hizmeti; evden eve taşımacılık hizmetinden daha dikkatli ve kaliteli olarak yapılması gereken bir taşımacılık hizmetidir.

Çekmeköy de Ofis ve İş yeriniz ne kadar pratik ,sorunsuz ve dikkatli bir şekilde tanışırsa, iş ve bütçe kaybınız da o kadar az olur. Ofis taşımacılık hizmetine başlamadan önce, taşınacak olan malzemelerin türleri birer birer kontrol edilir, uygun bir biçim de paketlenir. Bu çalışmanın nedeni ise, eşyalarınızın pratik, hasarsız ve sorunsuz bir şekilde taşınmasının sağlanmasıdır. Ofis ve İş yerlerinin taşınması oldukça yorucu ve çok dikkatli olunması gereken bir nakliye(taşımacılık) türüdür.

Bunun sebebi ise ofislerinizde ki önemli dosyalar , önemli belgeler ve değerli eşyaların taşımacılık sırasında. Olasi hasarın maddi ve manevi kayiplara yol açmasıdır. Masalarınız, ofis gereçlerini, çekmeceleriniz, her türlü ahşap mobilya eşyalarınız dikkatli ve büyük. Bir titizlikle paketlenip , sorunsuz bir biçimde taşımacılık işlemi yapılmaktadır. ÇEKMEKÖY ofis taşımacılık, Firmamızın kendi bünyesinde işinde uzmanlaşmış personellerimiz çalışmaktadır.

DÜRÜST NAKLİYE Çekmeköy ucuz ve kaliteli taşımacılık, Ofis taşımacılığı için işinde uzman olmuş taşımacı personellerimizle nakliye işlemi gerceklesecek; çelik kasa, bilgisayar, fotokobi makinası, bilgisayar gibi iş yeri gereçleriniz sorunsuz bir sekilde taşınacaktır. Sizde ofisinizi , iş yerinizi , fabrikanızı, büronuzu taşımak isterseniz bizlerle iletişime geçin.

Çekmeköy Sigortalı Taşımacılık

Çekmeköy ucuz ve kaliteli taşımacılık. Çekmeköy sigortalı taşımacılık, eşyanın bir yerden bir yere taşınması sırasında taşıyıcıdan kaynaklı, yükte oluşacak zarar ve hasarın karşılanmasıdır. DÜRÜST NAKLİYE şirketi olarak eşyalarınızı sigortaliyoruz. Sigortasız iş yapmıyoruz. Eşyalarınız sizin icin ne kadar değerliyse, bilâkis bizim için de aynı değeri taşıyor. Eşyalarınızı kendi eşyalarımızdan ayırmıyoruz ve okadar önemsiyoruz.

ÇEKMEKÖY DÜRÜST NAKLİYE SİGORTALI TAŞIMACILIK Olarak siz değerli musterilerimize kaliteli , sigortali ve uygun taşımacılık hizmeti vermekten çok mutluyuz.

Çekmeköy sigortalı taşımacılık firmamızı arayın ve ne kadar dikkatli ve disiplinli çalıştığımızı görün,%100 müşteri. Memnuniyetine çok önem verdiğimizi şimdiye kadar evini taşıdığımız bütün müşterilerimiz çok iyi biliyorlar. Nakliye şirketimizi bu yıllara kadar getirebildiysek Siz değerli müşterilerimiz sayesindedir. Ev , ofis, işyeri, müze ,fabrika gibi taşıtmak istediğiniz nere varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. GSM: 05326668647

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir