BEYOĞLU EVDEN EVE EŞYA TAŞIMA FİRMASI

Beyoğlu Evden Eve Eşya Taşıma Firması

Beyoğlu Evden Eve Eşya Taşıma Firması
Lojistik sektörünün en önemli alt alanlarından bir tanesi de taşımacılık olgusudur. Bu noktada insanların karşısına son derece geniş kapsamlı bir alan çıkar. Bu alanlar içinde en çok talep alan taşımacılık hiç şüphe yok ki evden eve taşımacılıktır. Özellikle İstanbul ilinin Avrupa yakasında yer alan Beyoğlu ilçesinde bu noktada çok ciddi bir talep vardır. Bu noktada Beyoğlu evden eve eşya taşıma firmaları arayanların imdadına firmamız yetişir. Firmamız sektörünün en önemli firmaları arasındadır. Profesyonel hizmet anlayışı ile kurumsal çizgisinden ödün vermeden taşımacılık hizmetini dünya normlarında verir. Burada şunu da özellikle ifade etmek gerekir ki firmamız alanında tüm yasal belgelere sahip, alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile hizmet veren bir taşımacılık firmasıdır.
Evden Eve Taşımacılık Nasıl Yapılır?
Beyoğlu evden eve eşya taşıma firmaları olarak sizlerden böyle bir istem geldiği zaman adresinize gelerek fizibilite çalışması yapılır.

Beyoğlu nakliyecileri

Akabinde size hizmet ile ilgili bir sözleşme sunulur. Karşılıklı sözleşme üzerinde mutabık kalınıp imzalandıktan sonra belirlenen günde evden eve taşımacılık asansörlü olarak yapılır. Taşıma hizmeti süresince tüm eşyalar olası risklere karşı sigortalanır. Şehiriçi ve şehirlerarası tüm Türkiye ölçeğinde hizmet vermekteyiz. Bunun yanı sıra eksper ve paketleme hizmeti de firmamız tarafından taşımacılık alanında verilen diğer hizmetlerdir.

Evden Eve Taşımacılık Fiyatları
Son olarak Beyoğlu evden eve eşya taşıma firması olan firmamızın fiyat politikası hakkında da kafanıza takılan soruların yanıtlarını vermemiz gerekir ise şunlar ifade edilebilir. Sizin de piyasa araştırması yaptığınızda göreceğiniz üzere piyasa koşullarına göre rakamlarımız oldukça uygundur. İlk evinize gelip yapılan fizibilite çalışması sonrasında nihai rakam ortaya çıkar. Baştan net bir rakam vermemiz mümkün değildir. Toplam eşyanın miktarına, hangi katlar arası eşya taşımacılığı yapılacağına, şehir işi ya da şehirlerarası taşımacılık yapılmasına ya da bir diğer ifade ediş biçimi ile iki ev arasında yer alan mesafeye göre rakamlarımız değişiklik arz eder. Ödeme noktasında ise müşterilerimize, nakit ödeme, kredi kartı ile ödeme, hesaba havale gibi değişik seçenekler sunulur. Sizler de içinden kendinize en uygun ödeme biçimi ile bütçenizi zorlamadan ödeme yaparsınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir