BEYKOZ EVDEN EVE EŞYA TAŞIMA FİRMASI

Beykoz Evden Eve Eşya Taşıma Firması

Beykoz evden eve eşya taşıma firması olarak taşımacılık sektöründe öncü bir firmayız. Çalışmalarımız da müşteri odaklı çalışmalar yapıyor ve siz değerli müşterilerimize nakliyat alanında sunmuş olduğumuz hizmetleri her geçen gün geliştiriyoruz. Hizmetlerimizde daha iyi olmaya çabalıyor ve bu çabalarımızın neticesini yaptığımız işlemlerde sizlere gösteriyoruz. Nakliyat alanında yıllardır edinmiş olduğumuz tecrübeleri sizler ile paylaşıyoruz. Firmamız, nakliyat alanında öncü bir firmadır, bu nedenle çalışmalarımızı profesyonellik kapsamında ilerletiyoruz.

Nakliyat alanında sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler şu şekildedir;
Evden Eve Taşımacılık Hizmeti
Beykoz evden eve eşya taşıma firmaları, evden eve taşımacılık hizmetlerini sizlere en iyi şekilde sunuyor. Evden eve taşımacılık diğer taşımacılık işlemlerine göre daha zor ve kapsamlıdır. Ancak alanında uzman personellerimiz ile kısa sürede eşyalarınız araçlarımıza yüklenerek taşınma işlemi başlar. Firmamız ile evden eve taşımacılık hizmetlerinde anlaşmış olduğunuz zaman taşınma tarihinden 2 gün öncesinde personellerimiz sizlerin bulunduğu noktaya gelerek eksper hizmeti verir. Eksper hizmetleri verilmesinin en önemli sebebi ise eşyalarınız kırılma ve aşınma durumlarına karşı korunabilmesi için ambalaj malzemesi, köpük ve benzeri malzemeler ile sarılır. Bu nedenle de eksper hizmetleri sunuyoruz.

Beykoz villa taşıma

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti
Beykoz evden eve eşya taşıma firması, eşyalarınızın kırılma durumlarına karşın sizlerin eşyalarını güvence altına alınmasını sağlamak için sizlere sigortalı taşımacılık hizmeti veriyor. Sigortalı taşımacılık, nakliyat alanında aranan en önemli hizmettir. Eşyalarınızda meydana gelen problemlere karşın, zararınız sigorta tarafından karşılanarak tarafınıza ödenir.
Asansörlü Taşımacılık Hizmeti
Asansörlü taşımacılık son dönemlerde en çok tercih edilen taşımacılık işlemlerinden bir tanesidir. Yüksek katlı binalarda firmamız sizlere asansörlü taşımacılık hizmeti veriyor. Yüksek katlı binalarda en çok yaşanan problemlerden bir tanesi olan çizilme ve aşınma durumlarının yaşanmaması için asansör tercih ediliyor. Zaman açısından da fayda sağlayan asansörlü taşımacılık için bizlere ulaşabilirsiniz.
Profesyonel Taşımacılık İçin Bizi Tercih Edin
Beykoz evden eve taşıma firması olarak sizlere profesyonel hizmet veriyoruz. Sizlerde bu hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz bizlere telefon numaralarımız üzerinden ulaşarak hizmet talebinde bulunabilir ve eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir