Beşiktaş Uygun Fiyatlara Taşımacılık

Beşiktaş Uygun Fiyatlarla Taşımacılık;

DÜRÜST NAKLİYE  sektöründe son safada özellikle müşteri memnuniyetine önem veren bir firmayız. Uzun yıllardır nakliyat sektöründe profesyonelleşmiş ekip arkadaşlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Eşyalarınıza zarar gelmemesi için elimizden gelenin en iyisini yapamaya çalışıyoruz. İnanın sizleri mutlu etmek bizide mutlu ediyor. Dürüst nakliye güvencesiyle Beşiktaş ve İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Bizi 7/24 arıyarak ücretsiz fiyat alabilir ve her türlü sorunuza cevap bulabilirsiniz. Şehir içi ve şehirler arası her türlü yük ve eşya taşımacılığında birinci sınıf hizmet vermekteyiz. Ev, villa, ofis, işyeri, büro, şirket, müze, fabrika, tekstil, hastahane, okul, gibi yerlerinizi gönül rahatlığıyla bize taşıtabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtikten hemen sonra ücretsiz ekspertizimiz eşyalarınızın tespiti ve sigorta güvencesi için taşıtacağınız ev yada mekanınıza gelir. Gerekli tüm incelemelerini yapar. Salon, yatak odası, çocuk odası, misafir odası, mutfak için ne tür ambalaj paketleme ve sarma malzemesi gerekli bunlara bakar.

Ekspertizimiz; binanın konumu nasıl,araç binaya sıfır yanaşıyor mu, binanın girişleri alçakmı. Taşıma esnasında eşyalar zarar görürmü.yine aynı şekil merdivenler darmı genişmi eşyalar taşıma esnasında zarar görürmü. Bütün incelemeler yapılır. Kaç araç gerekli, kaç elemanla taşıma işlemi gerçekleşir hepsine karar verilir.

İstediğiniz gün ve saatte işlerinde tecrübeli ve ahlak sahibi arkadaşlarımız gelip taşıma işlemlerine başlarlar.. A dan Z ye bütün eşyalarınızı yurt dışından ithal ettiğimiz ambalaj ve paketleme alzemeleriyle tek kullanımlık havalı patpatlarla sarıyor. Mobilya ,koltuk, tv, ve bütün beyaz eşyalarınızı işinde usta arkadaşlarımızla sarıp paketliyoruz. Yine aynı şekilde kırılacak tüm mutfak eşyalarınızı kaliteli koli, havalı naylon ve kraft kağıdıyla tek tek sarıp koliliyoruz. Ambalaj paketleme ve kolileme tamamen bittikten sonra araca taşıma işlemine başlıyoruz. Eşyaların araç içerisine istiflenmesi çok önemlidir. Çünkü yoldaki tümsek ve kasisler de istiflenme iyi yapılmamışsa tüm eşyalar ufak bir sarsıntıda kayıp zarar görür. Bu yüzden özellikle istiflemeye çok önem veriyoruz. Dürüst NAKLİYE evinizi nasıl toplayıp hasarsız bir şekilde yeni evinize getirdiysek aynı şekilde istediğiniz gibi diziyoruz. Beşiktaş uygun fiyatlarla taşımacılık.

Beşiktaş Uygun Ve Kaliteli Nakliyat

Beşiktaş uygun ve kaliteli nakliyat firması olarak 30 seneye yakındır siz değerli müşterilerimize kusursuz hizmet sunmaktayız. Eğer sizde şehir içi veya şehirler arası taşınmayı düşünüyorsanız gönül rahatlığıyla Dürüst NAKLİYEYİ tercih edebilirsiniz. Ev taşımacılığı 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, ve villa taşımacılığı uygun fiyatlarla yapilir. NAKLİYAT fiyatları konusunda şunu da belirtmek isteriz. 1+1 evin ve villa nın taşınma ücreti aynı olmaz. Oda sayısına,ev içindeki eşyalara, kat sayısına, eleman sayısına , gelecek aracın uzunluğuna ve taşınma mesafesine göre fiyat belirlenir. Taşınacağınız zaman anlaştığınız firma ile fiyat konusunda net bir fiyat belirleyin. Yoksa işinde profesyonel olmayan firmalara denk gelirseniz çeşitli sebep ve bahanelerle bütçenizi aşacak şekilde fazla ücret sizden talep ederler. Dürüst nakliye Beşiktaş uygun fiyatlarla taşımacılık en doğru adres. Sizde bizi tercih edin taşınırken içiniz rahat bir şekilde eşyalarınız hasarsız çiziksiz taşınsın. 7/24 işinde deneyimli ve güvenilir elemanlarımızla hizmetinizdeyiz. Bize istediğiniz saatte ulaşabilirsiniz.

Piyano taşımacılığı oldukça zor ve meşekatli bir iş olsada. DÜRÜST NAKLİYE kolaylıkla bu zor işin üstesinden geliyor. Eğer sizde piyanonuzu taşıtmak için doğru firmayı arıyorsanız biz burdayız. Kendini bu işe adamış tecrübeli arkadaşlarımızla piyanonuzda en ufak bir çizik gelmeden taşıyoruz. Dürüst nakliye çelik para kasası taşımacılığı; deneyimli ekip arkadaşlarımızla her türlü çelik para kasası taşımacılığını yapmaktayız. Ayarlana bilir kızak ve taşıma kayışlarımızla; duvar,parke, kapı, mermer, merdiven gibi yerlere zarar vermeden istediğiniz yere ve katlara taşımasını yapıp yerleştiriyoruz. İşin ehli olmayanlarla çalışmayın. Hem kendilerini hemde çalışırken çevrelerindekileri sakatlıyabilirler.

Parça eşya taşıma; ev, villa, iş yeri, ofis, büro ,hastahane ,okul ,müze, fabrika ve tekstil gibi yerlerde parca esya tasiyoruz.. Üst kattan alt katlara veya alt katlardan üst katlara biŕ şey taşıyacaksanız biz burdayız. Mesela koltuk, çalışma masası, buzdolabı ve mobilya gibi parça eşyalarınızı taşıyoruz. Kısacası taşınacak bütün eşyalarınızı ağır hafif demeden tecrübeli ve eğitimli arkadaşlarımızla taşımasını gerçekleştiriyoruz. Biz bu kadar büyüdüysek yaptığımız başarılı işler ve siz değerli müşterilerimizin referansları sayesindedir. Beşiktaş uygun fiyatlarla taşımacılık.

Dürüst nakliye Gsm : 05326668647 7/24 müşteri temsilcisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir