Bebek Evden Eve Taşımacılık

Bebek Evden Eve Nakliyat;

Bebek evden eve nakliyat firması sigortalı nakliye, asansörlü EVDEN EVE taşıma, ofis taşıma, eşya depolama hizmetleri sunar. EVDEN EVE NAKLİYAT alanındaki profesyonel hizmetlerimiz aşağıda sunulmuştur.

Firmamız, Bebek evden eve olarak kurumsal ve profesyonel firma niteliği taşıyor. Yıllardır size nakliye hizmeti sunan firmamız, Türkiye de nakliye sektöründe hizmet veren köklü firmaların başında geliyor. Sizlere kusursuz hizmet sunmak bizim için onur vericidir.

Evden Eve Nakliyat;

Evden eve nakliyat hizmeti öncesinde eksperimiz, evinizi, ofisinizi, veya dilediginiz mekani istediğiniz bir zaman diliminde ziyaret ederek, nakliye talebinize uygun koordinasyonu sağlar. Nedeni ise ihtiyaç duyulan ambalaj malzemesi seçimi, personel sayısı ,asansörlü sistem kurulumu, araç boyutu ve esyalarinizin sigorta degerinin tesbiti gibi bizim için önemli kriterleri netleştirebilmektir.

Sigortalı Taşımacılık;

İstanbul evden eve nakliyat SİGORTALI TAŞIMACILIK şirketimiz esyalarinizi asla sigorta olmadan taşıma işlemi yapmaz. Tasima isleminde esyalarinizi sigortalar.Eşyalarınız araca yüklendiği andan itibaren sigortalıdır ve sigortalı taşımaktadır. Eşyalarınızı olası tüm kazalardan doğacak maddi ve manevi zararlarınız için sigortaliyoruz.

Asansörlü Taşımacılık;

Eskilerden beri olan taşınma ihtiyacını meslek edinilmiş kişiler tarafından profesyonel şekilde gerçekleştiren evden eve nakliyat sektörü; sizin elinizi hiç bir şeye sürmediginiz, gözünüzün önünde eşyalarınızı paketleyen bir evden ev şirketidir.

Asansör;

Asansörlü taşımacılık hizmeti veren DÜRÜST NAKLİYE şirketimiz size asansörlü taşıma hizmeti sunmaktadır. Bu sistem ile eşyalarınız asla zarar görmeden taşınıyor, dar merdiven ve dar girişler, alçak girişler ve yüksek binalar yani asansörün gerektiği heryerde istediginiz zaman asansörlü taşıma hizmeti veriyoruz.

Eşya Depolama ;

Yeni yapilan konutların metrekarece küçülmesi sonucunda evinizde meydana gelen hacim daralması, askerlik, kentsel dönüşüm, şirket veya kurum lojmanlarının atıl eşyaları, tadilat , tayin vs., sebeblerle eşya depolama hizmetine talep artmıştır.

Eşya Depolama tesislerimizin tamami ev eşyası depolama ,arşiv depolama ,ofis eşyası depolama için uygun nitelikte olup 7/24 güvenlikli, kamera sistemli, ultrasonik sensörlü haşere kovucu ve nem alıcı cihazların çalıştığı guvenli bir ortamdır.

Depolalarimiz son derece temiz ve eşya depolama için dizayn edilmiştir. Eşyalarınız depolarımızda kaldığı sürece evinizden alındığı ambalajla muhafaza edilmektedir.

İletişim;

DÜRÜST NAKLİYE olarak nakliye sektörü içerisinde en iyiler arasında olduğumuzu düşünüyoruz. Sizlere kusursuz hizmet etmek için elimizden gelen herşeyi yapmaya hazırız. Fiyat ve bilgi için bizi arayın. GSM. 05326668647

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir