BAĞCILAR EVDEN EVE NAKLİYECİLERİ

Bağcılar Evden Eve Nakliyecileri

Bağcılar evden eve nakliyecileri arasında hizmet kalitesi ve profesyonel hizmet anlayışı ile bir numara olan firmamızdan bireysel ve kurumsal nakliye hizmetleri alabilirsiniz. Firmamız, Bağcılar merkezli hizmet vermekle birlikte siz değerli müşterilerimize şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmetlerini gururla ve kendinden emin şekilde sunar. Güler yüzlü personel kadromuz, taşınma sürecinde ihtiyacınız olan tüm teknik donanıma sahip olmakla birlikte bu süreçte tüm arayışlarınızı karşılar.
Taşınma süreci yorucu ve bir o kadar da stresli bir dönemdir. Bu dönemde profesyonel bir hizmet almanız tüm iş ve stres yükünüzü azaltır, yeni adresinize evinizi ya da iş yerinizi kolaylıkla yorulmadan taşınmanızı sağlar. Firmamız, teknolojik ekipmanları ve geniş araç filosu ile siz değerli müşterilerimize kalite standartlarımızın üzerinde nakliye hizmetinin sözünü veriyoruz ve bu sözümüzün arkasında duruyoruz.
Sıfır Hasar İle Eşya Taşıma
Bağcılar evden eve nakliyecileri olarak firmamız, müşterilerimize eşyalarını sıfır hasar ile taşır. Firmamızın nakliye hizmetleri kapsamında sigortalı taşıma hizmeti mevcuttur.

Bağcılar ev ofis taşıma hizmeti

Sigortalı taşıma hizmetlerimiz kapsamında eşyalarınız eski adresinizden alınmadan sigortalanır ve yeni adresinize geçiş süresi boyunca firmamızın sigorta güvencesi altında olur. Böylece “taşınırken eşyalarım zarar görür mü?” endişesi taşımanıza gerek kalmaz.
Personellerimiz ufak büyük demeden eski adresinizde tüm eşyalarınızı kontrol eder ve eşyalarınızın sigorta kaydını yapar. Bu sigorta kapsamı eşyalarınızın yeni adresinize nakli boyunca geçerlidir. Personellerimiz tüm eşyalarınızı büyük bir özen ve dikkat ile taşır. Dolayısıyla da hasar meydana gelme olasılığı oldukça düşüktür. Ancak böyle bir sorun meydana geldiğinde firmamız sigorta güvencesiyle zararınızı karşılar ve müşterilerimizin mağdur olmasını önler.
Eşyalarınıza Uygun Araçlarımız İle Hizmetinizdeyiz
Bağcılar evden eve nakliyecileri olarak son model ve seçeneği fazla olan araç yelpazesine sahip kurumsal bir firmayız. Bu doğrultuda evden eve nakliye gibi bireysel hizmetlerinizin yanı sıra iş yeri ve hatta fabrika taşımacılığı gibi büyük nakliye işlerinde de son derece profesyonel olmakla birlikte araçlarımız başta olmak üzere teknolojik ekipmanlara sahibiz.
Kamyon, kamyonet ve fabrikanızdaki tüm makinelerinizi tek seferde taşımak için tır ve benzeri gibi birçok özellikte nakliye araçlarımız ile sizlere kusursuz nakliye hizmetleri vermenin gururunu yaşıyoruz. Ayrıca tüm araçlarımızın günlük temizlik ve rutin bakımları ile periyodik mekanik bakımları aksatılmadan yapılır. Böylelikle hizmet anında beklenmedik araç sorunlarından dolayı aksamalar yaşamazsınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir