Avcılar Güvenilir Nakliyat Firması

Avcılar güvenilir nakliyat firması; gece ,gündüz ,yaz, kış demeden 7/24 hizmetinizdedir. DÜRÜST  NAKLİYE şirketimiz; 30 yıllık tecrübemiz ile edinmiş olduğumuz deneyim ve tecrübe ile bu günlere geldik. Siz değerli müşterilerimizin tavsiyesi ve referansları sayesinde günden güne büyüyoruz. Çünkü biz 1 günlük çalışmayı değil herzaman ileriye dönük düşünüyoruz. Yaptığımız işleride ona göre yapıyoruz. Avcılar nakliyat firması; 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 hatta 5+1 ve villa gibi bütün yaşam alanlarınızın taşınması gerektiğinde gönül rahatligi ile bize emanet edebilirsiniz. Kısacası ağır hafif ve hassas yükleriniz için gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz. Çünkü biz işini doğru yapan en iyi firmalardan biriyiz. Gerçekten de doğru firmayı bulmadan taşınmak çok zor. Bundan dolayı DÜRÜST NAKLİYE  firmasını hemen arayın.

Avcılar Güvenilir Nakliyat Firması;

Dürüst nakliye en doğru adres. Bizimle iletişime geçmeniz hâlinde ücretsiz ekspertizimiz gelip taşınacak evinizi , eşyalarınızı inceleyip sigorta güvencesine alip. Ne tür ambalaj ve paketleme malzemesi gerek. Taşıma için Kaç eleman gerekli ve binanın durumuna göre inceleme yapıyor. Hepsini inceleyip sizinle birlikte ortak bi kararla hangi gün müsaitseniz , istediğiniz saatte evinizin taşınacağı randevusunu olusturuyor. Yurt dışından ithal ettiğimiz ambalaj ve paketleme malzemeleriyle eşyalarınızı paketleyip taşıyoruz. Yatak odanızdaki mobilyalarinizi tek kullanımlık malzemelerle sarıyoruz. Elbiseleriniz için özel askılı dolaplar kullanıyoruz. Bu sayede elbiselerinizin ütüsü bile bozulmuyor. Yine aynı şekilde salonunuzdaki koltuklar, yemek masası, tv ünitesi ve diğer eşyalarınızı aynı şekilde sarıp paketliyoruz.

Mutfaktaki bütün beyaz eşyalarınızı aynı şekil tek kullanımlık malzemelerle sarıyoruz ve paketliyoruz. Mobilyalarınız için marangoz, beyaz eşyalar avizeler ve elektronik eşyalarınız için tesisatçı elemanlar eşliğinde çalışıyoruz. Çelik kasalı araçlarımızla ve bu işe kendini adamış; güvenilir, güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla evinizi ve eşyalarınızı taşıyoruz. Evinizi ve eşyalarınızı nasıl toplayıp ,kırmadan ve çizmeden yeni evinize ve iş yerinize getirdiysek istediğiniz gibi dizip kuruyoruz. Avcılar güvenilir nakliyat firmasıGSM 05326668647

Avcılar Parça Eşya Taşıma

Avcılar güvenilir nakliyat firması. Avcılar parça eşya taşımacılık denilince ilk akla gelen dürüst nakliye firmasıdir. Firmamiz deneyimli ve güvenilir ekip arkadaşlarımız eşliğinde parça eşyalarınızı güvenle kırmadan çizmeden taşıyor. Evinizden, ofisinizden, böronuzdan, iş yerinizden, hastahaneden, okuldan, yemekhaneden, tekstil ve fabrika gibi yerlerde parça eşyanızı taşıtacaksanız biz hazırız. Parca eşyalarınızı büyük bir dikkatle taşıyoruz. Sizin için değeri çok düşük eşyalar bizim için çok büyük değer taşımaktadır. Yıllardır yaptığımız nakliyecilik mesleğin de 0 hata ile çalışıyoruz. Ev taşımacılığı , büro taşımacılığı, işyeri taşımacılığı. Fabrika taşımacılığı , tekstil taşımacılığı, piyano taşımacılığı , çelikpara kasası taşımacılığı yapmaktadır. Olası bir durumda eşyalarınızın zararını şirketimiz karşılamaktadır. Eşyalarınızın başına bir zarar gelme durumlarında yaşanacak huzursuzlukları engellemek için eşyalarınıza sigortalama yapmaktayız. Bizi tercih etmeniz halinde ne kadar doğru karar verdiğinizin farkına varacaksınız. Avcılar parca esya taşıma 7/24 hizmetinizdedir.

Parca esya taşıma hizmetin de ücret hakkında şöyle bilgi verebiliriz. Parca eşya taşıma işlemi esnasin da ücretler şunlara göre sıralanmaktadır. Eşyalarınızı nereden nereye taşıyacağımız. Şehir içi mi şehirler arası mı. Eşyanın hacmi. Eşyalarınızı taşıma esnasın da ihtiyaç duyulacak personel sayısı ve eşyalarına uygun araç ile bir araya gelerek uzmanlar tarafindan hesaplanır. Sizlere uygun bir fiyat sunulur. UYGUN fiyatlarımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. UYGUN VE KALİTELİ taşımacılığın adresi burası. Avcılar parça eşya taşıma hizmeti

Çelik Para Kasası Taşıma

Avcılar güvenilir nakliyat firması. Çelik para kasası taşımacılığı; İstanbul ve İstanbul’un tüm ilçelerine çelik para kasası taşımacılığı hizmeti veriyoruz. Fabrika, tekstil ,okul, hastahane, müze, iş yeri, ofis, büro ve ev gibi tüm yerlerde; duvarlara, kapılara ve parkelere zarar vermeden. Tam donanımlı ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızla çelik para kasası taşımacılığını yapmaktayız. Her türlü kasaya uygun ve ayarlanabilen kızak ve taşıma kayışlarımızla hasarsız bir şekilde çelik para kasası taşımacılığı yapmaktayız. Gerçektende doğru firmayı ve doğru ekibi bulmadan çelik para kasası taşımacılığı yaptırmayın.

Çelik para kasası taşımacılığı çok zor bir iştir. Çelik para kasasi taşıma esnasin da,kasayı taşıyan ekip işin tekniğini bilmez ise büyük hasarlar ile karşı karşıya kalabilrsiniz. Isin teknigini bilmeyen elemanlar; Duvarları çizer ve hatta kırar. Parkeleri çizer, kapıları yerinden sökebilirler. Taşıdıkları kasayı mahvedebilirler. En kötüsü de kendilerini ve taşıma esnasında yanindaki arkadaslarini sakatlıyabilirler. Avcılar güvenilir nakliyat firması ; yıllardır kazasız hasarsız bu işi yapmaktadır. Eğer gül nakliyatı tercih etmişseniz doğru adrestesiniz. Çelik kasanızı taşımak istiyorsanız hemen bizi arayın. Çelik para kasası taşıma hizmeti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir