AVCILAR EVDEN EVE EŞYA TAŞIMA FİRMASI

AVCILAR EVDEN EVE EŞYA TAŞIMA FİRMASI

Avcılar evden eve eşya taşıma firması olarak faaliyet gösteren firmamız taşınma sürecinizdeki tüm zorlukları ortadan kaldırmak için kurulmuştur. İşinde uzman ekibimizle çıktığımız bu yolda şehir içi ve şehir dışı tüm ev taşıma işlerinizi özenle gerçekleştirmekteyiz.
Her gün duyduğunuz evden eve taşıma firmalarını bizimle kıyas etmemenizi rica ederiz. Çünkü yaptığımız için güvencelidir. Sigortalı olarak evinizden eşyalar alınıp yeni yerleşeceğiniz eve teslim edilmektedir.
İŞİMİZİ NASIL YAPIYORUZ?
Bizimle görüşme sağlayıp tüm bilgilerinizi bize ilettikten sonra taşınma gününüzde evinizin önünde hazır olmaktayız. Avcılar evden eve eşya taşıma firması özel olarak tasarlanmış kıyafetleriyle, eksiksiz olan tüm ekipmanlarıyla size hizmet sunmaktadır.
Kaçıncı katta olduğunuzun bizim için hiçbir önemi yoktur. Firmamız asansörlü taşıma işlemi yaptığı için eşyalarınızda hiçbir deforme, kırılma veya yırtılma gibi durumlar görülmez.

Büyük bir ekip kapınıza gelip eşyalarınızı güvenle almakta ve yeni taşınacağınız evinize teslim etmektedir.
Firmamız eksper hizmeti sayesinde eşyalarınızı kayıt altına almakta olup hepsine tek tek sigorta işlemi uygulamaktadır. Ön görülemeyen sorunların çıkması durumunda firmamız hasarı karşılamaktadır. Bu yüzden içinizin rahat olması için elimizden geleni fazlasını yapmak için çaba göstermekteyiz.
KENDİ EŞYAMIZ GİBİ SAHİPLENİYORUZ
Geçmişte karşılaştığınız veya yakınlarınızdan duyduğunuz tüm firmaları bizimle unutacaksınız.

Avcılar nakliyat şirketi

Eşyalarınız Avcılar evden eve eşya taşıma firması olarak bizler tarafından özenle paketlenip yağmur, çamur, kırık veya herhangi bir hasara karşı korunmaktadır. Nasıl ki kendi evimizin eşyalarını özenle paketleyip tüm olumsuzluklara karşı sakınırız, sizin eşyalarınız da bizim için aynı değerde olup titiz bir paketlemeyle taşınmaktadır.

Profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışıyla devam ettiğimiz bu yolda bu zamana kadar hiçbir soruna denk gelmemiş olmamız en büyük ve en güzel gururumuz, mutluluğumuzdur. Sizlerden aldığımız memnuniyet karşısında işimize daha sıkı bağlanmakta ve ekibimizi büyütmekteyiz. Özel taşıma araçlarımız, çalışan personelimiz ve kaliteli paketleme eşyalarımızla eski evinizden alıp yeni maceralara, umutlara sizleri götürmekteyiz.
Firmamız evden eve taşıma işinizde gidilecek yerin mesafesine göre uygun fiyat çıkarmaktadır. Fahiş fiyatla iş yapan firmaların yanında kaliteyi uyguna yapıp sizleri mutlu etmek için var olmaktadır. Yeni evinize bizlerle yol almak için sizleri firmamıza davet ediyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir