Ataşehir Profesyonel Nakliyat

Ataşehir profesyonel nakliyat : Ev, ofis, büro vb. eşyaların taşımasına profesyonel taşımacılar eşliğinde gerçekleştirme olayıdır. Nakliyat; hassasiyet , kabiliyet, zarafet ve hepsinin toplamı olan profesyonellik isteyen bir meslektir. Biz nakliyatı bir işten çok bir meslek olarak gören bir firma olarak müşterilerimize hizmet vermekte olup, emeğimizi mesleğimize laik. Etmek için bütün profesyonelliğini ve çalışma isteğini ortaya koyan ekiplerden oluşmaktayız.

Ataşehir profesyonel nakliyat; iş güvenliği, sadakat ve tecrübe isteyen bir meslektir.
Biz DÜRÜST NAKLİYE şirketi olarak hizmetlerimizi memnuniyet ve samimiyet çerçevesinde gerçekleştirmeyi amaçlamış bir anlayışla sürdürmekteyiz. Güven, iş uzmanlığı, hassasiyet vb. durumları tecrübe etmiş ve bu bilinçte hizmet vermekte mutluluk duyan ekiplerden oluşmaktayız. Müşterilerimizin öncelikleri, direktifleri ve istekleri bizim firma olarak da önceliklerimizdir. Profesyonel, iş uzmanı ve güler yüzlü ekiplerimiz iş bölümünü yapıp çalışmalarını kendi uzmanlık alanları doğrultusunda gerçekleştirirler. Ekiplerimiz, iş bölümü ve çalışma alanlarında profesyonel oldukları gibi sosyal ve kültürel olarak da müşterilerimizin memnuniyetine önem vermektedirler. Bizim için önemli olan sadece maddi değerler değil aynı zamanda mesleğimizin özü olan manevi değerlerdir de.

Ataşehir Profesyonel Nakliyat

Ataşehir profesyonel nakliyat firması olarak ev, ofis vb taşımaları sigorta güvenirliği çerçevesinde gerçekleştirip, paketlemeyi. Kendi firmamızın malzemeleri (bant, streç, karton koli, askılı elbise. Sandıkları, kağıt, patpat vb. malzemeler) ile yapıp, taşınmalar için özellikle 1+1,2+1, 3+1, 4+1; dübleks, villa, ofis vb. durumlara özel olarak hazırlanmış araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz. Ekiplerimiz, müşterilerimizin randevu olarak vermiş olduğu saatte tam kadro olarak verilen açık adreste bulunurlar. İş güvenirliğine verdiğimiz önemden dolayı her bölüm (salon, mutfak, banyo…) ve eşya (konsol, gümüşlük, buzdolabı, gardrop…) için ayrı ayrı paketleme. Malzemesi kullanıp, müşterilerimizin direktifleri doğrultusunda gerektiği takdirde depomla malzemesi kullanarak da taşımalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Ataşehir  Nakliyat

Ataşehir profesyonel nakliyat depolama olması gerektiğinde eğer müşterilerimizin deposu yoksa biz kendi depomuzu ve depo malzememizi tahsis edip müşterimizi mağdur durumda bırakmıyoruz.

Ataşehir DÜRÜST NAKLİYE şirketi olarak elektronik malzemeleri (televizyon, buzdolabı, bulaşık makinası, çamaşır makinası.

Ankastre, kurutma makinası vb.), mobilya (gardrop, televizyon ünitesi, masa, ranza, yatak vb.), avize ve duvar. İşlerinin söküm ve kurumlarını itina ile gerçekleştirmekteyiz.

Ataşehir profesyonel nakliyat demonte ettiğimiz mobilyaları kendi özel malzemeleri ile paketleyip gideceği yere naklini gerçekleştirdikten. Sonra aynı şekilde kurulumunu da yapıp tam yerine yerleştirerek gerçekleştiriyoruz. Bu aynı zamanda elektronik malzemeler, avizeler, koltuklar ve bütün diğer eşyalar için de geçerli olan bir durumdur.

Ataşehir profesyonel nakliyat ATAŞEHİR DÜRÜST NAKLİYE şirketi olarak İstanbul’un her yerinde hizmet vermekteyiz. Aynı mahallede taşımayı gerçekleştirdiğimiz gibi Gebze’den Silivri’ye taşımayı da gerçekleştirmekten mutluluk duyuyoruz. Bizim için önemli olan memnuniyettir. Saat kaç olursa olsun, ister Eyüp’te ister Bahçelievler’de ister Başakşehir’de olsun biz her zaman hizmete açık bir firmayız. Ekiplerimiz kendi alanlarının uzmanıdırlar. Mobilyacı, elektrikçi, taşımacı gibi kendi uzmanlık alanlarına sahiptirler.

Ataşehir profesyonel nakliyat bütün bunlara ek olarak bir de eksperlerimiz mevcuttur. Eksperlerimiz önceden gelip eşyanın durumuna bakıp şirketi bilgilendirmekle beraber bir aracı misyonu üstlenirler. Eksperlerimiz şirketi bilgilendirdiği gibi müşterilerimizi de bilgilendirip direktifler doğrultusunda anlaşmayı sağlamaya temel oluştururlar.

Kısaca ATAŞEHİR Dürüst Nakliye şirketi olarak kendi mesleğimize gönül vermiş profesyonel ve güler yüzlü. Akiplerden oluşan ve müşteri memnuniyetine önem verdiği gibi insani ve kültürel olarak da iletişimi yüksek bireylere sahip olan bir firmayız.

Ataşehir profesyonel nakliyat emeğimizin karşılığını müşterilerimizin memnuniyeti ile sağlayan, bütün marifetimizi. Mesleğimizde kullanmakta mutluluk duymaktan bir an bile vazgeçmeyen ve her zaman siz değerli müşterilerimize.

Hizmete açık olan Dürüst Nakliye şirketi olarak sizlerle çalışmaya her. Zaman hazır olduğumuz gibi size hizmet vermekten de mutluluk duyarız. Ataşehir profesyonel nakliyat.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir