MALTEPE EVDEN EVE NAKLİYECİLERİ

Maltepe Evden Eve Nakliyecileri

Maltepe Evden Eve Nakliyecileri
Taşınma işlemleri oldukça zor ve meşakkatli bir iştir. Ancak firmamız bu taşınma işlemleri daha kolay. Firma çalışanlarımız sizlerin taşınma gününden birkaç gün önce sizlerin bulunduğu adrese gelir ve mevcut olan eşyalarınızı kontrol eder.
Ev ya da ofis içerisinde olan eşyalarınız paketleme yapılarak taşınacağından dolayı eşyalarınız için ne kadar ambalaj malzemesi kullanılacak ise onlar belirlenir ve taşınma gününüzde getirilir. Paketler Maltepe evden eve nakliyat tarafından özenle yapılır. Tam vaktinde yeni adresinize götürülür. Sizin tarif ettiğiniz şekilde personelimiz tarafından yerlerine yerleştirilir. Ustalarımız tarafından eşyalarınızın kurulum işlemleri, monte işlemleri gerçekleştirilir.
Hızlı Ve Güvenli Taşımacılık
Eşyaların depolanması, ofis taşıma, evden eve taşıma gibi tüm kategorilerde kasası kapalı olan araçlarla firma en iyi hizmeti müşterilerine sunuyor. Aynı zamanda hızlı çalışan personelleriyle zamandan tasarruf etme şansı müşteri buluyor. Aile bireyleri taşınma öncesinde uzun bir zaman dilimi içinde eşyalarını paketlemek için uğraşırken bu paketleme işleri kişileri aradıklarını bulma konusunda zor durumda bırakır. Nakliyat hizmetlerimizde sizler için zorlu ve yorucu olan bu süreci en minimum zorluk olacak seviyeye indirgemekteyiz
Garanti sistemi uygulanan taşımacılık ile eşyalarınız güven içinde taşınmaktadır. Eşyalarınıza zarar gelmesi durumunda zararının firmamız Maltepe evden eve nakliyecileri tarafından karşılanmaktadır.

Maltepe evden eve nakliye

Ekspertiz hizmetinin kapsamında; eşyaların listesi öncelikle çıkartılacak. Eşyalara göre ambalajların malzemeleri seçilecek.Böylelikle taşınma esnasında hiçbir eşya zarar görmemiş olacak.
Firmamızda asansör hizmeti de verilmektedir. Firmamız asansörlü nakliyat hizmetlerinde en özel ve düzgün mekanizmalı sistemleri kullanıyor. Eşyalarınızı paketli olarak asansörlü mekanizmalarımızda taşımakta ve kırık gibi oluşumların yaşanmasına engel olmaktadır
Nakliyat Hizmetlerinde Müşteri Memnuniyeti
Firmamız Maltepe evden eve nakliyecileri tarafından eşyalarınızı güvenle taşıyoruz. Uygun araçlarımız ile tam vaktinde adresinize gelip, hızlı bir şekilde araca yükleyip yeni adresinizi götürüyoruz. Tecrübeli personellerimiz ile uzun yıllardır bu sektörde yer almaktayız.
Müşteri memnuniyeti daima amacımız olmuştur. Güler yüzlü personelimiz, işlerini özenle yapmaktadır. Aynı zamanda eşyalarınız koruma uygulamamızla yıpranmaması ve zarar gelmemesi için en uygun şekilde korunur. İsteyen kişiler için firmamızın deposunda güvenle bekletilir ve istenildiği zaman taşınmaktadır.