EYÜP EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI

Eyüp Evden Eve Nakliyat Firmaları

Eyüp evden eve nakliyat firmaları olarak sizlere nakliyat alanlarında hayal ettiğiniz hizmeti veriyoruz. Nakliyat alanlarında uyguladığımız hizmetler tamamen müşteri odaklı hizmetler olup siz değerli müşterilerimizin çalışmalarımızdan memnun kalması için çabalıyoruz. Taşımacılık konusunda yıllardır edinmiş olduğumuz tecrübelerin üzerine daha fazla tecrübe katarak sizlere bunu yansıtmaya çalışıyoruz. Çalışma arkadaşlarımızı özenle seçiyor ve her an güler yüzlü olunmasına da dikkat ediyoruz. Hızlı ve güvenilir çalışmalarımız ile dilediğiniz her noktaya taşıma gerçekleştiriyoruz. Sizlerde taşınmalarınızı ertelemeden hayal ettiğiniz evinize kavuşmak için bir telefon kadar yakın olan firmamızı arayabilirsiniz. Nakliyat ile alakalı her alanda sizlere hizmet veriyoruz. Bu hizmetlerimiz şu şekildedir;
Parça Eşya Taşıma Hizmeti
Parça eşya taşıma hizmetlerimiz firmamız için oldukça yeni olan bir hizmettir. Özellikle az eşyası olan insanlar eşyalarını diledikleri noktalara taşırken yüksek fiyatlı nakliyat fiyatlarından faydalanıyor. Bizler firma olarak bu durumun önüne geçmek için az eşyası olan insanların eşyalarını parça eşya hizmeti altında taşıyarak oldukça uygun fiyatlara bu hizmetlerden yararlanmanızı sağlıyoruz.
Sigortalı Taşımacılık Hizmeti
Eyüp evden eve nakliyat firmaları olarak sigortalı taşımacılık ile eşyalarınızda kırılma, bozulma ve benzeri gibi durumlarda sigorta tarafından karşılanmasını sağlıyoruz. Müşterilerimizin mağduriyetini göz önüne alarak bu gibi problemlerin yaşanmaması için sigortalı taşımacılık hizmetleri veriyoruz.

EYÜP EŞYA TAŞIMA HİZMETİ

Taşıma İşlemlerimiz Nelerdir?
Nakliyat hizmetlerinden yararlanmak isteyen insanların en çok sorduğu sorulardan bir tanesi taşımacılık hizmetlerinin ne şekilde gerçekleştiğidir. Öncelik olarak müşterilerimizin firmamıza olan güvenini sağlamak için profesyonel hizmet sağlıyoruz. Eşyalarınız personellerimiz tarafından bulunduğunuz noktaya gelinerek taşınma gününüzde ambalaj malzemesine sarılır. Özellikle kırılacak olan eşyalarınız için personellerimiz ayrı hassas davranarak kırılma ve aşınma durumlarının ortadan kaldırılmasını sağlar. Kırılabilecek olan eşyalarınızın üzerine ‘’Kırılabilir’’ ibaresi eklenerek araç içerisine yerleştirilirken ve araçtan indirilirken dikkatli bir şekilde indirilir. Eyüp Evden Eve Nakliyat Firmaları olarak kullanmış olduğumuz araçlar donanımlı araçlar olup her türlü eşyaların taşınmasına uygundur. Sizlerde taşıma hizmetlerimizden yararlanmak için firmamıza telefonlarımız üzerinden ulaşarak taşıma konusunda ve nakliyat taşıma fiyatları konusunda bilgi edinerek dilediğiniz zaman eşyalarınızı taşıtabilirsiniz. Profesyonel hizmetlerimizden yararlanmak artık bir telefon kadar yakın.